„Ryuo“ ir „Ryujin“ iš „Asus“: stulbinamas grožis, būtinybė turėti „Asus“ pagrindinę plokštę ir nesuveikusi „Noctua“ pagalba
Su RGB ir LiveDash viskas daug paprasčiau
Nusprendėme išbandyti naujausią LiveDash 1.04.12 versiją, kuri žymima kaip beta. Įrankis skirtas informacijos pateikimui CPU bloke esančiame OLED ekranėlyje. „Ryuo“ ir „Ryujin“ dalinasi visiškai identišku funkcionalumu. Vartotojas ekranėlyje turi galimybę stebėti CPU taktinį dažnį, jo ir DRAM įtampą, CPU ir mikroschemų rinkinio temperatūrą, taip pat galima sekti ventiliatorių sūkius, AIO pompos RPM, įtekančio/pratekančio skysčio kiekį jei naudojama custom aušinimo sistema ir pagrindinė plokštė turi reikiamus portus. „Asus“ iškart duoda keletą ROG piktogramų, tačiau pastebėjome, kad šioje beta versijoje jie neaktyvuojami ir visą laiką rodoma gamyklinė piktograma. Ši klaida liečia abi AIO sistemas. Vartotojui leidžiama pačiam įdėti į ekranėlį savaip personalizuotą paveikslėlį/animaciją (žinoma, yra svorio apribojimai), bet mums dar labiau patiko galimybė po animacija pridėti savo tekstą. LiveDash kartu leidžia valdyti ir RGB pašvietimą. Tam yra skirti keletas efektų, tačiau pirminiu pasirinkimu greičiausiai taps sinchronizaciją tarp RGB įrenginių palaikanti Aura Sync. Pasirinkę tokį valdymą jokių akivaizdžių problemų nepastebėjome.
Labai silpni produktai, X62 sutriuškina šituos visiškai. Asus’as aišku vis tiek parduos daug vien dėl vardo. Dar įdomu, ar buvo sutvarkyta tai, kad asus’o programinė įranga(ir tuo pačiu ekraniukas) rodydavo pastebimai kitokias temperatūras už įprastai naudojamas temperatūrų stebėjimui.
Ką mačiau su paskutine AI Suite 3 versija, tai Ryzen temps tikslios (pagal Tdie matuoja), o 8700K temps kažkur -12 C mažesnes rodo lyginant su 3rd party įrankiais.