Best Buy rems Blu-Ray

Visai neseniai buvo pranešta, kad kompanija Netflix pasirinko Blu-Ray standartą kaip išskirtinį ir rems tik jį. Atrodo, kad vaikinams iš HD-DVD stovyklos atėjo dar viena bloga žinia – Best Buy laimingi galėdami paskelbti naują politiką. O politika paprasta – lengvatinės sąlygos įsigyti Blu-Ray filmus ir įranga jų parduotuvėse.

Brainas Dunas (Brian Dunn), Best Buy prezidentas: „Mūsų pirkėjai vis klausdavo – kurį kelią pasirinkti? Mes į juos įsiklausėme ir galime pasakyti savo sprendimą. Best Buy rekomenduoja Blu-Ray, kaip privilegijuotą formatą. Mūsų sprendimas visu švytėjimu krenta ant Blu-Ray grotuvų ir kitos Blu-Ray produkcijos, ir tai yra ypač stiprus ženklas mūsų klientams, mūsų nuomone, kad Blu-Ray formatas yra jiems geriausias pasirinkimas.“

Best Buy tiki, kad jų sprendimas padės jų klientams ir tai bus sprendimas, „kuris leis užtikrintai jaustis dėl sprendimo ties aukštos raiškos formatais.“ Tiesa, parduotuvių tinklo atstovai užsiminė, kad vis dar nenutrauks HD-DVD produktų prekybos. Tiesa, analitikai spėja, kad tai ilgai netruks.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.