JAV parduota net 750 tūkst. HD DVD grotuvų

Vakar rašėme, apie „Blu-Ray“ džiaugsmą ties Europos rinką, kad jie yra pardavę virš 1 milijonų „Blu-Ray“ filmų ir trigubai lenkia „HD-DVD“ formatą. Tačiau atėjo eilė pašvęsti ir „HD-DVD“ pusei.

Per praėjusius tris ketvirčius, milijonas amerikiečių gali didžiuotis savais „HD DVD“ grotuvais. Žinoma, šią pirkimo bangą iš dalies paskatino labai pigūs „HD DVD“ grotuvai. Priminsime, kad „Toshiba HD-A2“ kainavo apie 200 JAV dolerius, o tai yra pigiau netgi už „HD DVD“ priedą „Xbox 360“ žaidimų kompiuteriui.

Jei lygintumėme birželio pardavimus, kurie siekė tik 150,000 vienetų, tai šį 400% kilimą galėtumėme pavadinti tiesiog fantastišku. Daugelis galbūt ir sakys, kad tai tik laikinas pardavimų pakilimas, tačiau tuo verta suabejoti. Daugelis žmonių, kurie turi „HD DVD“ grotuvus, yra filmų mėgėjai, taigi pasirodžius dar keliems išskirtiniams hitams gali būti, kad pardavimai vėl pakils, nors po šventinio sezono galime sulaukti jų sumažėjimo. Be viso to, nereikia „Blu-Ray“ džiaugtis tuo, kad rinkoje jų grotuvų daugiausiai – daugiausiai jų turi žaidėjai savame „PlayStation 3“ žaidimų kompiuteryje ir nemanau, kad jie visi yra filmų mėgėjai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.