Naujienos apie Geforce 9800GX2

Jau anksčiau buvo kalbėta apie tai, jog dviejų RV670 procesorių Radeon HD 3870 X2 plokštė turės rimtą konkurentą iš Nvidia stovyklos. Tuo konkurentu tapti turėtų Geforce 9800GX2.

Neoficialiais Haropc portalo duomenimis, 9800 GX2 pasirodyti turėtų vasario gale – kovo pradžioje, kas yra maždaug mėnesio vėliau nei 3870 X2 pasirodymo data. Teigiama, kad naujoji Nvidia plokštė už senąjį flagmaną 8800 Ultra greitesnė turėtų būti ~30 procentų. Tai priklausys ir nuo vaizdo tvarkyklių ir nuo žaidimų, galinčių išnaudoti SLI technologiją (prisiminkime 7950GX2).

Vaizdo plokštėje iš tiesų yra "suklijuotos" dvi montažinės plokštės, kurių kiekvienoje rasime po 65 nanometrų G92 grafikos procesorių su 128 Shader procesoriais (tiek pat kiek jų turi 8800GTS 512MB) ir po 512 megabaitų vaizdo atminties.

Kaip matyti iš nuotraukos, plokštė turi dvi DVI vaizdo išvesties jungtis neįprastose pozicijose – plokštės viduryje. Nors iš nuotraukų to nesimato, Hardopc šaltinių teigimu, plokštė palaikys SLI technologiją.

Pats plokštės pavadinimas atrodo taip pat gana keistai, kadangi joje veikia du G92 vaizdo procesoriai, naudojami dabartinėse 8 serijos Geforce grafikos plokštėse, ir dauguma tikėjosi, kad ši plokštė taip pat priklausys tai pačiai šeimai. Galbūt tai Nvidia marketingo žingsnis, baiminantis, kad išėjus 9 serijos plokštėms "dvigalvis galiūnas" nebus toks paklausus.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.