(SP) Creative pristato kišeninę Vado kamerą

Pasaulinė įrangos skaitmeninėms pramogoms kūrėja „Creative“ pristato kompaktiško dydžio vaizdo kamerą „Vado“. Naujoji lengvai telpanti į kišenę, rankinę ar delną kamera pretenduoja pakeisti vartotojų įpročius: ja galima ne tik itin paprastai ir greitai fiksuoti bei išsaugoti vaizdo įrašus, bet ir jais dalintis. Planuojama, kad birželio pradžioje Lietuvoje pasirodysianti vaizdo kamera kainuos maždaug 310 litų.

Išskirtinis ir šios naujovės dizainas – sidabrinės arba sodriai rožinės spalvos „Vado“ vaizdo kameros svers mažiau nei 90 gramų, bus itin plonos. Be to, norint užfiksuoti tokius momentus kaip pirmieji kūdikio žingsniai ar patirti nuotykiai su draugais, pakaks vieno mygtuko spustelėjimo.

„Creative“ prekės ženklo vadovo Europoje Marko Groverio (Mark Grover) teigimu, „Vado“ vaizdo kamera visiškai pakeičia įprastą filmavimą ir dalinimąsi vaizdo įrašais. „Vado“ visada pasirengusi užfiksuoti įsimintinus įvykius. Ja itin paprasta naudotis – vienu mygtuku spustelėjimu galima nufilmuoti iki 2 valandų aukštos kokybės vaizdo įrašų. Be to, nereikia kasečių ar diskų, kameros vidinė atmintis siekia 2 GB, o keičiama įkraunama baterija leidžia pamiršti vienkartines baterijas“, – sakė M.Groveris.

Jo teigimu, įprastinės vaizdo kameros dažniausiai saugomos specialiame krepšyje, o prireikus nufilmuoti tam tikrą akimirką tenka nemenkai pavargti. „Daug momentų prarandama vien todėl, kad tuo metu po ranka nebuvo tuščios juostos ar disko įrašui. Be to, perkelti vaizdo medžiagą į kompiuterį taip pat gana sudėtinga. „Vado“ paprastumas bei veikimo spontaniškumas ir užpildo šias nišas“, – sakė M. Groveris.

 

Kišeninė vaizdo kamera „Vado“ leidžia ne tik lengvai ir greitai filmuoti, bet ir dalintis vaizdais. Įmontuota USB jungtis leidžia kamerą tiesiogiai prijungti prie kompiuterio. Perkelti vaizdą iš kameros itin paprasta – prijungus ją prie kompiuterio aktyvuojama „Vado“ kameroje instaliuota programinė įranga, leidžianti perkelti įrašus į nurodytą vietą kompiuteryje arba patalpinti juos „YouTube" ar „Photobucket“ svetainėse.

Stilingajai „Vado“ kamerai siūloma ir daugybė funkcionalių priedų – kelioninis dėklas, atsarginių baterijų komplektas, įkrovos stotelė, kabelis prijungimui prie televizoriaus.

Pagrindinės „Vado“ kameros savybės:

• Plona, lengva ir telpanti į kišenę;

• Integruotas 5 centimetrų įstrižainės skystųjų kristalų ekranas;

• Keičiama įkraunama baterija;

• 640 x 480 taškų filmavimo raiška (VGA);

• Įmontuota USB jungtis prisijungimui prie kompiuterio;

• Įmontuota programinė įranga įrašų įkėlimui į "YouTube" ir "Photobucket" svetaines;

• Sidabrinė arba sodriai rožinė korpuso spalva.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.