AMD dovanos tris žaidimus perkantiems „Radeon“ vaizdo plokštes

Kai perkant vaizdo plokštę pradedami dovanoti žaidimai yra aišku, kad pardavimai nėra labai geri. AMD, norėdami pagyvinti prekybą, perkantiems „RX Vega 64“, „RX Vega 56“, RX 580 ir RX 570 dovanos net tris žaidimus. Jei perkant „Vega“ vaizdo plokštes vertė pakyla ne tiek daug, tai įsigiję RX 570 dovanų vertę tikrai pajus.

Pagrindinis dovanų paketo žaidimas yra „Assassin’s Creed Odyssey“, dar perkantys „Radeon“ vaizdo plokštę gaus „Strange Brigade“ bei „Star Control: Origins“ žaidimus. Viso dovanų krepšelio vertė yra  apie 135 USD.

Akcijoje dalyvauja ne visi pardavėjai, tad prieš perkant „RX Vega 64“, „RX Vega 56“, RX 580 ar RX 570 reikėtų pasitikrinti ar gausite papildomų dovanų. Į nemokamus žaidimus galės pretenduoti paminėtą vaizdo plokštę nusipirkę nuo rugpjūčio 7 iki lapkričio 3 dienos arba iki tol, kol bus išdalinti visi žaidimų kodai. Žaidimus aktyvuoti galima iki gruodžio 31 dienos. Dalyvaujantys akcijoje gaus „UPlay“ ir „Steam“ platformų žaidimų kodus. Daugiau apie tai AMD tinklapyje.

11 Komentarai

  1. Povilas parašė:

    Ka tai galetu reiksti?

  2. Minde parašė:

    o ta vaizdo plokste bus pajegi tuos zaidimus dovanotus zaisti?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.