AMD pademonstravo veikiantį „Zen 4“ procesorių, kurio visų branduolių dažnis siekė 5.0 GHz

AMD CES parodoje pademonstravo veikiantį „Zen 4“ procesorių staliniams kompiuteriams, kuris priklausys „Ryzen 7000“ šeimai. AMD taip pat patvirtino daug prieš tai gandais laikytos informacijos. „Ryzen 7000“ serijos procesoriai tikrai turės karščio dangtelį su išpjovomis, taip pat turės naują AM5 lizdą. Be to, lizdas bus LGA tipo, tad tai bus pirmieji AMD staliniams kompiuteriams skirti „Ryzen“ procesoriai su LGA lizdu. „Zen 4“ procesoriai palaikys DDR5 atmintį ir dar turės integruotą grafikos posistemę, bet detalių apie ją kol kas nėra.

AMD pademonstravo, „Zen 4“ procesorių apdorojantį „Halo Infinite“ žaidimą, bet tai buvo iš anksto įrašytas video, o detalių apie spartą pateiktą nebuvo. AMD generalinė direktorė tik pasakė, kad sparta yra „aukšta“. Kas įdomu, kad visi procesoriaus branduoliai šio testo metu pasiekė 5,0 GHz dažnį, tai reiškia, kad vieno branduolio maksimalus dažnis yra dar aukštesnis.

AMD demonstraciją galite pasižiūrėti video, nuo 39 minutės 10 sekundės.

5 Komentarai

 1. kernelis parašė:

  Idomus IHS dizaino pasirinkimas. Kaip ir aisku, jog tos ispjovos del pavirsinio montavimo komponentu, taciau nelabai suprantu, kodel negalejo siek tiek didesnio lizdo padaryti – butu uzteke vietos ant PCB po IHS… Is kitos puses, kadangi po esamu IHS vietos nepakanka, turbut galima daryt spekuliacija, kad PCB padaryta iki 4 chiplet support’ui, kurie gan glaustai po IHS sukisti. Atitiktu senus gandus: 1 I/0 + iki 3 CD, kas butu max 32C. Na ziuresim, kaip cia bus is tikro…

  • SoTOP parašė:

   Sutinku su šituo, patys AMD nežino kiek AM5 lizdas bus palaikomas ir kokio galingumo procesoriai bus ciklo pabaigoje, todėl tokių kompromisų darymas praktiškai tik dėl aušintuvų suderinamumo stebinantis.

 2. Hidraulinis parašė:

  Daugiau nei keistas dangtelio dizainas. Žmones pastoviai pastos naudoja per daug, tai nesunku įsivaiduoti kaip atrodys visa tai. Na jei smd nulaukuos (kuo aš abejoju) tai viskas bus oki. Ir tik nereikia lia lia čia apie tai: mažiau tept reikia. Praktiko roda, kad beveik visi tepa perdaug.
  3CCD kazkaip nesidalina į 32 cores.

 3. ZeroFM parašė:

  Visad geriausia spread metodika o ne iksiukai taškiukai kryžiukai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.