AMD „Smart Access Memory“ leis naudoti „Intel“ ir NVIDIA

AMD visus kiek nustebino su „Smart Access Memory“ (SAM) technologija. Ji pasiteisina ne visuose žaidimuose, bet kai kur nauda yra tikrai juntama, o nemokama sparta dar niekam nepamaišė. Kol kas RX 6800 serijos vaizdo plokštės SAM technologiją gali naudoti tik su „Ryzen 5000“ serijos procesoriais, bet ateityje tai pasikeis. AMD nori savo SAM technologiją leisti naudoti „Intel“ ir NVIDIA.

AMD atstovas interviu metu prasitarė, kad jau dabar AMD dirba su „Intel“, kad RX 6800 serijos vaizdo plokštės SAM galėtų naudoti ir su šios kompanijos procesoriais. Tuo tarpu „Ryzen“ komanda dirba su NVIDIA, kad AMD procesoriai SAM galėtų naudoti su „GeForce“ vaizdo plokštėmis. Kol kas nėra aišku, kada SAM galės naudoti „Intel“ ir NVIDIA. AMD sako, kad norint, jog SAM veiktų, reikia įdėti daug darbo, o tai atima nemažai laiko.

2 Komentarai

  1. BC00 parašė:

    Pirmiau dar atsiras palaikymas ant B450/X470.

    „The colleagues from Computerbase report that all current BIOS files for ASRock are supported as well as MSI who distributed the first beta versions to testers, which on the one hand enable Smart Access Memory on X470 and B450 and on the other hand roll out AGESA v2 1.1.8.0 with Curve Optimizer.
    ASUS on the other hand also have a series of BEta BIOSes, however ASUS mentions that they do not recommend the use of this BIOS version if a Ryzen 3000 (Zen 2) or Ryzen 2000/1000 (Zen) or even an A-series processor (Bristol Ridge) is used. ALso, and quite important, this BIOS update cannot be undone. Once updated, it is not possible to switch back to an older BIOS version in the event of problems.“

  2. Gnytasis parašė:

    Gera zinia kaip tik naudoju x470 butu proga atsinaujint sirdute 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.