Ankstyvas mobilus „Meteor Lake“ procesorius buvo išbandytas „Cinebench R23“ teste

MSI „Computex“ stende pristatė naują nešiojamąjį kompiuterį. „Notebookcheck“ komanda išsiaiškino, kad nešiojamasis kompiuteris iš tikrųjų turi naujos kartos „Intel“ procesorių kodiniu pavadinimu „Meteor Lake“. Neaišku, kodėl MSI tokį inžinerinį pavyzdį būtų pateikė visiems pabandyti, nes „Wccftech“ tuo pasinaudojo ir atliko testus.

Pasirodo, jiems pavyko įdiegti testavimo programinę įrangą, kai nešiojamasis kompiuteris stovėjo be priežiūros, o MSI nesivargino jų sustabdyti. Jie sugebėjo greitai įdiegti „HWiNFO“ ir „Cinebench R23“ ir patvirtino spėjimus, kad tai iš tiesų yra naujos kartos „Intel procesorius.

Nešiojamasis kompiuteris „MSI Prestige 16 EVO/Studio“ turi neįvardytą „Meteor Lake P/H/U“ klasės procesorių su 6 našumo branduoliais ir 10 efektyvių branduolių, iš kurių du yra įdiegti sisteminiame luste. Reikėtų pažymėti, kad tai aiškiai labai inžinerinis pavyzdys, kuriam sunku veikti visu greičiu. Taip yra greičiausiai todėl, kad nešiojamasis kompiuteris iš tikrųjų nebuvo prijungtas prie elektros lizdo, o tai turi įtakos „Intel Core P“ serijos procesoriaus turbo režimo galimybėms.

Programinė įranga taip pat rodo integruotą „Arc“ grafiką, kuri iš tikrųjų pagrįsta „Intel Xe-LPG“ architektūra. Grafika turi 128 vykdymo vienetus, o tai reiškia 1024 FP32 branduolius, taigi iš esmės tokios pat specifikacijos kaip stalinių kompiuterių „Arc A380“ serija.

Patvirtinta, kad „Intel“ procesoriaus PL1 galia yra 15 W, o PL2 – 28 W (konfigūruojama nuo 20 iki 65 W diapazone). Remiantis „HWiNFO“ duomenimis, procesoriaus gali padidinti savo energijos suvartojimą turbo režime iki 121 W.

Daugiabranduoliniame „Cinebench R23“ teste „Meteor Lake“ procesorius 4261 tašką. Vieno branduolio testams atlikti neužteko laiko, nes vos tik atlikus šiuos testus MSI pastebėjo, kad įrenginyje įjungta keista programinė įranga. Nepaisant to, sužinome, kad šis rezultatas buvo pasiektas esant gana žemam 21 % procesoriaus apkrovimui, kai taktiniai dažniai maksimaliai veikia apie 640 MHz (visi branduoliai). Suprantama, tai nėra visos šio procesoriaus galimybės, tačiau, atsižvelgiant į aplinkybes, tai vis tiek yra gana įspūdingas rezultatas, prilygstantis kai kuriems senesniems „Intel Ice Lake“ procesoriams, pagamintiems vos prieš kelerius metus.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.