AOC praneša apie du naujus 34 colių monitorius žaidėjams

Pasinerkite į naujus, itin plačius ir lenktus
„CU34G2″ žaidimų monitorius iš AOC „G2″ serijos

Amsterdamas, 2019 m. gruodžio 10 d. – Monitorių bendrovė AOC praneša apie du naujus 86,3 cm (34 colių) itin plačius (21:9) žaidimų monitorius iš visiškai naujos „G2″ serijos. Du „UWQHD“ („Ultra-Wide Quad HD“ – 3440 x 1440 pikselių) raiškos monitoriai iš pirmo žvilgsnio yra panašūs, skiriasi tik jų atnaujinimo dažniai. „CU34G2X“ monitorius gali pasigirti įspūdingu 144 Hz atnaujinimo dažniu, puikiai tinkančiu rungtyniaujantiems žaidėjams, o „CU34G2″ monitorius turi 100 Hz atnaujinimo dažnį. Abu modeliai turi VA paneles, kurios atkuria gilius rašalo juodumo atspalvius, natūralias ir ryškias spalvas bei labai aukštą natūralaus kontrasto santykį. Šalia didelių atnaujinimo dažnių, dėl „AMD FreeSync“ technologijos žaidėjai galės mėgautis vaizdu be trūkčiojimo ir plyšinėjimo, o 1 ms atsako laikas (MPRT) užtikrina sklandų žaidimą be judesių suliejimo.

 

„AOC CU34G2″ monitorius: ekstremalus pasinėrimas dėl 1500R išlinkio

 

Platus ir aiškus
Pirmasis ryškus šių monitorių bruožas yra labai didelis 1500R išlinkis ir ypač platus 21:9 kraštinių santykis, leidžiantis jiems išsiskirti iš kitų. Papildoma horizontali ekrano erdvė sukuria į virtualią realybę (VR) panašų įspūdį. Dėl vaizdo, apimančio naudotojų periferinį matymą, atrodo, kad žaidimų pasaulis tęsiasi už centrinio židinio taško. Ir dėl 1500R išlinkio, naudotojai bus dar labiau įtraukiami į žaidimą. Nors visų žanrų žaidimų žaidėjai įvertins ypač platų kraštinių santykį, tačiau daugiausia naudos iš jo sulauks pirmojo asmens žaidimų (vaidmenų – RPG, simuliacinių ir lenktynių žaidimų) gerbėjai.

Dėl 21:9 (arba 2,37:1) kraštinių santykio, ne tik žaidimai, bet ir filmai atrodo nuostabiai. Idealiai tinka filmams, nufilmuotiems 2,35:1 ir 2,39:1 santykiu, nes naudotojai nematys jokių dėmesį atitraukiančių juodų juostų ekrane. Tiems, kurie nori dalintis savo patyrimu su kitais, platūs 178 ° / 178 ° peržiūros kampai suteikia aiškius vaizdus iš visų pusių.

Tiek „CU34G2„, tiek „CU34G2X“ monitorių panelės su 34 colių įstrižaine, yra maždaug tokio paties aukščio kaip plačiaekraniai (16:9) 27 colių monitoriai ir suteikia pakankamai ekrano erdvės, dėl to yra patogu žiūrėti, atliekant kasdienes užduotis. Ši savybė kartu su didele 3440 x 1440 raiška puikiai dera su patogiu ir detaliu 109 ppi pikselių tankiu.

Pasirink savo greitį
Žaidėjai gali pasirinkti „CU34G2X“ monitorių su 144 Hz atnaujinimo dažniu ir „CU34G2“ modelį su 100 Hz atnaujinimo dažniu. Ypač greitas 1 ms atsako laikas (MPRT) užtikrina aiškų, ryškų ir reaguojantį vaizdą be judesių susiliejimo, o „AMD FreeSync“ palaikymas pašalina vaizdo trūkčiojimą ir plyšinėjimą. Dėl mažos įvesties delsos režimo, sumažinamas ir duomenų vėlavimas tarp monitoriaus ir šaltinio.

Abu monitoriai turi reguliuojamo aukščio stovą, o kalbant apie ergonomiką ir akių gerovę, mirgėjimą naikinančios ir „Low Blue Light“ technologijos užtikrina sveikatą tausojančią patirtį.

Naudotojams, norintiems įgyti daugiau pranašumo žaidimų srityje, AOC siūlo ir kitas žaidimams pritaikytas funkcijas. „AOC Game Color“ sureguliuoja spalvų sodrumą, kad pilkos spalvos lygis būtų geresnis ir kad vaizdas būtų detalesnis, o „Dial Point“ rodo kryžminį taikiklį, užtikrinantį geresnes nusitaikymo galimybes. Integruotas 4 prievadų USB šakotuvas ir garso įvestis / išvestis taip pat leidžia lengvai prijungti išorinius įrenginius.

AOC „CU34G2“ ir „CU34G2X“ monitorius bus galima įsigyti nuo 2020 m. sausio mėn. už atitinkamai rekomenduojamas mažmenines 469 EUR ir 579 EUR kainas.

Daugiau informacijos ir techninės specifikacijos:

AOC CU34G2: https://eu.aoc.com/en/monitors/CU34G2
AOC CU34G2X: https://eu.aoc.com/en/monitors/CU34G2X

Produkto video: https://www.youtube.com/user/AOCinternational/

3 Komentarai

 1. Lets Do parašė:

  kas is to didelio ekrano su tokia maza rezoliucija…

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Bandei bent? Man tai labai gerai 1440p ultra wide žiūrisi ant 34″. Čia tas pats panašiai kas 27″ ir 2560 x 1440p. Kai bandžiau 35 colių ultra wide su 1080p tada jau galima sakyti, kad prastokai.

  • neblogai parašė:

   Tai kad čia PPI gana geras. Geresnis, nei sakykim FHD ant 22-24″, ilgai buvęs standartu. O juo labiau pramogoms – žaidimams ar filmams (kam ir skirti šie modeliai) didelio PPI nereikia, pikseliai labiau įžiūrimi baltam fone, pvz ofiso programose.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.