„Apple“ atskleidė „M2 Ultra“ procesorių, kuris debiutuos su „Mac Studio“ ir „Mac Pro“

Po praėjusių metų „M1 Ultra“ lusto, „M2 Ultra“ sujungia du „Apple M2 Max“ lustus, naudojančius „Apple UltraFusion“ architektūrą ir užtikrinančius iki 2,5 TB/s pralaidumą. Naujoji aukščiausios klasės „Apple“ mikroschema pagaminta naudojant antros kartos 5 nm technologinį procesą.

„Apple“ teigia, kad „M2 Ultra“ 24 branduolių procesoriaus našumas yra 20 % didesnis, palyginti su „M1 Ultra“. Naujasis 76 branduolių grafikos procesorius, esantis „M2 Ultra“, yra 30 % spartesnis už pirmtaką. 32 branduolių „Neural Engine“ (NPU) užtikrina 40 % didesnį našumą, palyginti su „M1 Ultra“. „M2 Ultra“ galima konfigūruoti su iki 192 GB unifikuotos atminties (50 % daugiau nei M1 Ultra) ir 800 GB/s pralaidumu, kuris yra dvigubai didesnis nei pas „M2 Max“.

Kalbant apie realų našumą, „Apple“ teigia, kad vaizdo apdorojimas yra 50 % spartesnis ir galima atkurti iki dvidešimt dviejų 8K „ProRes“ vaizdo įrašų srautų. Galite prijungti iki šešių „Pro Display Pro XDR“ ekranų. Naująjį „M2 Ultra“ lustą bus galima įsigyti dviejuose naujuose „Mac“ kompiuteriuose – „M2 Ultra Mac Studio“ ir atnaujintame „Mac Pro“. Tai reiškia, kad „Apple“ baigė perėjimą prie savo silicio.

„Mac Studio“ su „M2 Ultra“ mikroschemų rinkiniu kaina prasideda nuo 1 999 JAV dolerių. „Mac Pro“ su „Tower“ korpusu kaina prasideda nuo 6 999 JAV dolerių, o modelio su „Rack“ korpusu kaina prasideda nuo 7 499 JAV dolerių.

Abu naujuosius „Mac“ kompiuterius galima iš anksto užsisakyti jau šiandien, o JAV juos bus galima įsigyti nuo kitos savaitės.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.