„ASRock“ parodė pirmą savo Mini-STX pagrindinę plokštę

20160108-3Praėjusiais metais „Intel“ pristatė 5 x 5 platformą, norėdami sukurti dar mažesnes, bet tuo pačiu su keičiamais komponentais, sistemas, kuriose galėtume montuoti mums įprastus LGA jungtį turinčius procesorius.  Tokios pagrindinės plokštės yra 29 % mažesnės nei Mini-ITX. „ASRock“ jau turi paruošę tokią mažylę, jų „H110M-STX“ motininė plokštė yra 140 mm x 147 mm išmatavimų.

„ASRock H110M-STX“ yra kiek didesnė nei NUC kompiuteriuose randamos plokštės, bet išlaikė vieną didelį tokios kompaktiškos sistemos trūkumą: ant jos nėra PCIE jungties diskrečioms vaizdo plokštėms, bet į pagrindinę plokštę galime įdėti norimą LGA 1151 jungties procesorių nuo „Celeron“ iki „Core i7“ su ne didesniu nei 65 W TDP reitingu bei iki 32 GB DDR4 operatyviosios atminties. Motininė taip pat turi VGA, DisplayPort bei HDMI vaizdo išvestis, USB 2.0, USB 3.0 ir Type-C bei Ethernet jungtis. Duomenų laikmenas galima jungti prie dviejų SATA 3 ar vienos M.2 jungties.

ASRock-H110

20160108-4

2 Komentarai

  1. PhaNtoM parašė:

    Na, dažniausiems panaudojimo scenarijams gal ir nėra būtinas pci-e lizdas, bet čia juk asrock, galėjo kokiu magišku būdu bent užlenktą jungti, kad ir x4 padaryti, vardan platesnių panaudojimo galimybių.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.