ASUS paneigė gandus, kad nutraukia „Zenfone“ telefonų seriją

Taivano žiniasklaida teigė, kad ASUS nutraukia „Zenfone“ išmaniųjų telefonų seriją ir, vykdydama organizacinį restruktūrizavimą, perkels jos darbuotojus į „ROG Phone“ skyrių. Tačiau prekės ženklas išplatino pareiškimą spaudai, kuriame paneigė šiuos teiginius, sakydamas, kad paskelbta informacija neatitinka tikrovės.

Taip pat buvo teigiama, kad ASUS sumažino darbuotojų skaičių savo asmeninių kompiuterių skyriuose Kinijoje ir Taivane. Nors ASUS nekomentavo atleidimų kompiuterių skyriuje, prekės ženklas patikino, kad jo „Zenfone“ ir „ROG Phone“ produktų serijos nebus nutrauktos.

„Norėtume atkreipti dėmesį į gandus, kad „Asus Zenfone 10“ bus paskutinė serijos karta ir „ASUS Zenfone“ produktų serija bus nutraukta. Tai netiesa. Mes ir toliau tęsime savo dvi pagrindines telefonų verslo produktų serijas – „ROG Phone“ ir „Zenfone“. ASUS yra tvirtai įsipareigojusi savo išmaniųjų telefonų verslui ir klientams. Daugiau informacijos rasite mūsų antrojo ketvirčio pelno ataskaitoje. Likite su mumis ir laukite mūsų 2024 m. produktų serijų“, – sakoma oficialiame ASUS pranešime spaudai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.