„Starfield“ žaidime bus apribojimai tyrinėjimui, nors „Bethesda“ sakė, kad to nebus

Keletas žmonių gavo išankstines „Starfield“ kopijas ir pradėjo nutekinti ekrano nuotraukas bei filmuotą medžiagą, teigdami, kad žaidimas nėra toks atviras ir tyrinėjamas, kaip „Bethesda“ mus įtikinėjo. Žinoma, dėl to socialinėje žiniasklaidoje pasipylė įvairūs komentarai ir pikti atsiliepimai apie studiją, dar nepažaidus pačio žaidimo.

Viskas prasidėjo nuo to, kad vienas Kinijos žaidėjas į forumą įdėjo vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip jo žvaigždėlaivis skrieja į nematomą sieną arba bent jau labai lėtai skrenda į numatytą vietą. Klipe nėra nieko pernelyg smerktino. Netgi „No Man’s Sky“ žaidime jei nukeliausite per toli viena kryptimi, atsitrenksite į nematomą ribą. Tačiau vaizdo įrašas sukėlė kitų asmenų pasisakymus, kuriuose teigiama, kad kelionių ribos neapsiriboja tik skrydžiais į kosmose.

Vienas „Reddit“ naudotojas paskelbė 10 minučių ėjimo viena kryptimi video (dabar jau pašalintas), sutrumpintų į minutės trukmės vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip žaidimas išmeta iššokančius pranešimus, įspėjimus: „Pasiekta riba. Atidarykite žemėlapį ir ištirkite kitą regioną arba grįžkite į savo laivą“.

„Bethesda“ greitai pašalino vaizdo įrašą, pasitelkdami autorių teises, bet jį jau buvo pamatę nemažai žmonių. Pirmieji žaidėjai pranešė apie panašius atvejus ir paskelbė ekrano nuotraukas „X“ tinkle. Kaip nurodo vienas žaidėjas, ribiniame pranešime aiškiai nurodoma, kad galite tęsti planetos tyrinėjimą įkeldami į kitą regioną. Apžvalgininkai taip pat teigė, kad žmonės, verkiantys dėl „negalėjimo tyrinėti planetų“ ir „Bethesda“ melavimo, viską išpučia.

„Iš tikrųjų tai nėra visiškai teisinga“, – dėl kilusio triukšmo „X“ rašė „Windows Central“ redaktorius Jez‘as Corden‘as. Dėl „Starfield“ apžvalgos embargo jis negalėjo išsamiau paaiškinti, tačiau jei kas ir turėtų turėti labiau informuotą nuomonę, tai būtų apžvalgininkas.

Vis dėlto tai prieštarauja „Bethesda“ reklamai. Net aukščiausiu lygiu „Bethesda“ kalbėjo apie didžiulę žaidimo apimtį ir begalinio tyrinėjimo galimybes. Dar praėjusią savaitę Pete‘as Hines‘as atsakė į žaidėjo klausimą „X“ tinkle, kuriame jis klausė, ar nusileidęs ant planetos galės ištirti visą planetą.

„Taip, jei nori“, – atsakė Hines‘as. „Keliauk, drąsus tyrinėtojau“.

2 Komentarai

  1. BC00 parašė:

    Kas nors laukė šito RPG?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.