„Cascade Lake X“ procesorių išleidimas nukeltas į lapkričio 25 d.

„Intel“ nusprendė pavėlinti savo aukščiausios spartos procesorių išleidimą, šie procesoriai turi „Cascade Lake X“ kodinį pavadinimą. Dabar 10-os kartos HEDT procesoriai turi būti išleidžiami tik lapkričio 25 dieną, o anksčiau buvo pranešta, kad tai įvyks lapkričio pradžioje.

Patys „Intel“ nesako, dėl ko taip elgiasi, bet nesunku spėti, kad tai yra dėl noro pasižiūrėti, ką AMD pasiūlys su savo trečios kartos „Threadripper“ procesoriais. Nenustebsime jei sulauksime dar vieno kainų mažinimo iš „Intel“. Priminsime, kad „Intel“ seniau pranešė, kad kai kurių 10-os kartos HEDT procesorių kainos sumažės iki 50 % lyginant su pirmtakais.

Jei kam įdomu, tai AMD trečios kartos „Threadripper“ procesorius turėtų atskleisti lapkričio 5 dieną.

2 Komentarai

  1. adex parašė:

    na speliojimu kodel jie taip elgiasi gali buti ir daugiau kodel jie taip elgiasi, pirmiausias tai kad nelabai sekasi apsivalyti nuo turimu. kitas kad tiesiog nespeja gaminti. dar vienas butu jog tai samoningas zingsnis, ir as kalbu ne apie atidejima o pries tai buvusi paskelbima, kad neva tai lapkricio pradzioj turi pasirodyti siekiant ,,uztempti guma“. na o gali buti jog ir visi is karto.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.