Nutekėjo didelis kiekis 10 kartos „Core“ procesorių modelių

Iš nutekėjusios prezentacijos galime pamatyti, ką „Intel“ tikisi išleisti 2020 metais. Tai 10-os kartos „Core“ procesoriai, kurių kodinis pavadinimas bus „Comet Lake-S“. Šie procesoriai vis dar bus gaminami naudojant 14 nm litografiją, o ir architektūra liks nepakitusi. Tai reiškia, kad sparta per taktą liks ta pati kokia yra dabar. Kaip matome iš pateiktos informacijos, procesorių dažnis bus beveik tas pats, matome papildomą 100 MHz prie turbo dažnio.

Nors sąraše daug būsimų procesorių, bet kol kas nematome K serijos procesorių su atrakintu daugikliu. Taip pat nėra informacijos ir apie būsimas Z490 pagrindines plokštes. Žinome tik tiek, kad būsimi procesoriai turės LGA1200 lizdą. Tai reiškia, kad atgalinio suderinamumo nebus.

Iš to, ką matome dar kartą patvirtinami senesni gandai. Kitais metais i3 procesoriai turės 4 branduolius ir 8 gijas, i5 turės 6 branduolius ir 12 gijų, i7 gaus 8 branduolius ir 16 gijų, o i9 teks 10 branduolių ir 20 gijų.

Kol kas „Comet Lake-S“ procesorių išleidimo data nepaskelbta.

2 Komentarai

  1. nemesis parašė:

    Nerandu kaip parašyti asmeniškai per čia, per Forumą neranda autoriaus išvis. Email tingiu jungtis. Pataisyti reikėtų
    „Iš to, ką matome dar kartą patvirtinami senesni gandai. Kitais metais i3 procesoriai turės 4 branduolius ir 8 gijas, i5 turės 6 branduolius ir 12 gijų, i7 gaus 8 branduolius ir 16 gijų, o i9 teks 12 branduolių ir 20 gijų.“ -> „o i9 teks 10 branduolių ir 20 gijų.“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.