„Corsair“ kuria savo 12 kontaktų maitinimo kabelį skirtą RTX 30 serijai

Maitinimo blokų gamintojai skuba pranešti apie savo 12-pin maitinimo kabelį, kuris yra skirtas RTX 30 serijai. „Corsair“ sako, kad savo tokį kabelį pasiūlys jau labai greitai ir labiausiai nekantraujantiems netgi siūlo suvesti savo duomenis, kad būtų išsiųstas pranešimas, kai tik naujas kabelis taps prieinamas. Kiek suprantame, šis 12 kontaktų kabelis nemokamai siunčiamas nebus ir jį teks pirkti.

12 kontaktų kabelio paskirtis yra tiekti daugiau elektros energijos nei gali du įprasti 8 pin PCIe kabeliai. Kiek yra žinoma, šią jungtį kol kas turės tik „Founders Edition“ RTX 30 serijos vaizdo plokštės. Komplektacijoje taip pat bus 2x 8-pin -> 12-pin adapteris. Adapteriai nėra pats geriausias sprendimas, dėl to maitinimo blokų gamintojai dirba prie savo originalių 12-pin kabelių, kurie tiesiai kišis į maitinimo bloką.

„Corsair“ sako, kad RTX 3090 naudotojai turėtų pasirūpinti bent 850 W maitinimo bloku, tad panaši rekomendacija turėtų būti ir planuojantiems pirkti RTX 3080. Naujasis „Corsair“ 12-pin kabelis bus suderinamas su Type 3 ir Type 4 maitinimo blokais. Kompanija tikisi 12 kontaktų kabelį pasiūlyti artimiausiu metu.

5 Komentarai

  1. ojojoj parašė:

    bet pataisykit i bent

  2. EscO parašė:

    jeigu į sistemą įmetus i9 10920x su 4x RTX 3090 psu apkrautume tik ~1700w :/ Tokius bent jau gamina? ar reikėtų kelis PSU apjungti? 3-fazio sprendimas būtų irgi visai nieko:D

  3. Nukainotas parašė:

    Gal kas galėtų parašyti, kokie yra geri PSU (nuo 750W) prieinami Lietuvoj?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.