Dizaino agentūros „Studio F. A. Porsche“ sukurtas „AOC Q27T1″ monitorius jau prekyboje

Amsterdamas, 2019 m. lapkričio 5 d. – nuo tada, kai šių metų pradžioje pirmą kartą buvo paskelbta apie šio modelio pasirodymą, dizainą vertinantys naudotojai laukė to momento, kada galės ant savo darbo stalo pastatyti dizaino agentūros „Studio F. A. Porsche“ sukurtą „AOC Q27T1″ monitorių. Pagaliau atėjo laikas. 68,6 cm (27 colių) dydžio, su QHD raiškos IPS ekrano panele, be kraštų, autentiškos, trijose pusėse rėmelių neturinčios, konstrukcijos ir unikaliu stovu monitorius yra tikras meno kūrinys, kuris paverčia darbą malonumu.

„AOC Q27T1″ monitorius: kuomet puikus dizainas atitinka puikią žiūrėjimo patirtį.

 

Gyvas dizainas ir išradinga asimetrija
„Q27T1″ monitoriaus unikalus asimetrinio stovo dizainas stebina tuo, kaip jis logiškai atitinka monitoriaus jėgų pasiskirstymą, kad puikiai subalansuotų jo svorį. Šis dizainas paryškina sudėtingą konstrukcijos inžineriją, skirtą išlaikyti monitorių jam skirtoje vietoje, ir todėl šis monitorius tampa tarsi šiuolaikine skulptūra.

Trijose pusėse neturinčios rėmelių ir kraštų konstrukcijos monitorius slepia rėmelius kairėje ir dešinėje pusėse už ekrano panelės, todėl monitorius tikrai yra be rėmelių. Apatinio rėmo išvaizda yra pastiprinta žvilgančiu spindesiu, o matinė lenkta nugarinė dalis pabrėžia švarų monitoriaus dizainą. „Q27T1″ monitoriaus I/O (įvesties ir išvesties) prievadai yra paslėpti po dangteliu, paliekant tik mažą angą išeinantiems kabeliams, o tai tik sustiprina puikią išvaizdą. Nesvarbu, ar monitorius bus naudojamas profesiniais tikslais, ar namuose, dizaino entuziastams tikrai patiks turėti šį monitorių ant savo stalo.

Ne tik išvaizda
„AOC Q27T1″ monitorius turi 27 colių IPS panelę, atkuriančią puikias spalvas ir suteikiančią plačius matymo kampus. „Quad HD“ raiška (2560 x 1440 pikselių) kartu su nuo akinimo apsaugota danga suteikia puikius, ryškius vaizdus. Papildomai, monitorius siūlo plačią spalvų gamą, apimančią 90% NTSC ir 107% sRGB spalvų erdvių, ir aukščiausios klasės 350 nitų ryškumą. Monitorius turi du HDMI ir vieną „DisplayPort“ lizdą, todėl jį galima prijungti prie daugybės įvairių įrenginių.

„AOC Q27T1“ monitorių bus galima įsigyti 2019 m. lapkričio mėn. už gamintojo rekomenduojamą mažmeninę 329 kainą.

Daugiau informacijos ir techninės specifikacijos: https://eu.aoc.com/en/monitors/q27t1

Video: 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.