Elon‘as Musk‘as norėtų įvesti mėnesinį mokestį už „X“ („Twitter“) naudojimą

Savo planus dėl „X“ Musk‘as atskleidė vakar per tiesiogiai transliuotą pokalbį su Izraelio ministru pirmininku Benjamin‘u Netanyahu. „[Mes] pereiname prie nedidelio mėnesinio mokesčio už naudojimąsi „X“ sistema“, – sakė E. Musk‘as ir pridūrė, kad toks prieštaringai vertinamas žingsnis yra vienintelis būdas išspręsti bot‘ų problemą.

„Kadangi bot‘as kainuoja dalį cento – pavadinkime tai dešimtąja cento dalimi – bet net jei jis turi mokėti […] kelis dolerius ar panašiai, efektyvi bot‘o kaina tampa labai didelė“, – aiškino E. Musk‘as. Tai, kad bot‘o kūrėjas turėtų mokėti kiekvieną kartą, kai sukuria kitą botą, taip pat veiktų kaip atgrasymo priemonė.

Musk‘as taip ir nepasakė, kiek žmonės turėtų mokėti, kad galėtų naudotis „X“, išskyrus tai, kad tai būtų „nedidelė pinigų suma“, ir ar naudotojai su prenumerata gautų papildomų funkcijų. Ši pakopa būtų pigesnė nei „X Premium“, kuri už 8 JAV dolerius per mėnesį / 84 JAV dolerius per metus suteikia papildomų privalumų, pavyzdžiui, mėlyną žymę (kurią galima paslėpti) ir galimybę redaguoti pranešimus. Prenumeratoriai taip pat mato perpus mažiau reklamų, gauna prioritetines pozicijas paieškoje, gali rašyti ilgesnius įrašus ir kt. Tačiau apskaičiuota, kad „X Premium“ prenumeruoja tik 827 615 naudotojų.

Musk‘as taip pat pasakė B. Netanyahu, kad „X“ turi 550 mln. aktyvių naudotojų per mėnesį, kurie kasdien platformoje sukuria nuo 100 iki 200 mln. pranešimų. Jis taip ir nepaminėjo, kiek iš jų yra automatizuotos paskyros, įskaitant botus. Tai ne pirmas kartas, kai E. Musk‘as aptarinėja visos „X“ perkėlimą už mokamos sienos, nors anksčiau jis nebuvo toks atviras apie šiuos planus.

Musk‘as teigė, kad „X“ bot‘ų problema buvo priežastis, dėl kurios jis pernai bandė pasitraukti iš „Twitter“ pirkimo. Jis teigė, kad apie 20 % ar daugiau jos naudotojų gali būti klastotės ir (arba) bot‘ai, t. y. daug daugiau nei 5 %, kaip teigė bendrovė.

5 Komentarai

  1. xFiniti64 parašė:

    Jai padarys tai iskart BATAI tam twiteriui.

  2. Raijmiss parašė:

    Nenori klube bomzu? susimokek. Logiska juk

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.