„Intel“ atskleidė 2024 – 2025 metų procesorių serijas

„Intel“ oficialiai patvirtino, kad „Meteor Lake“ procesorių serija rinkoje pasirodys gruodžio 14 d. Tačiau per ateinančius dvejus metus „Intel“ vartotojams yra suplanavusi ambicingą produktų išleidimo planą, kuriame numatytos „Meteor Lake“, „Arrow Lake“, „Lunar Lake“ ir „Panther Lake“ serijos. Kai kurios iš šių serijų buvo aptartos Pat‘o Gelsinger‘io surengtame „Innovation keynote“ pranešime.

Bendrovė „Intel“ jau pademonstravo „Lunar Lake“ architektūrą kartu su kai kuriomis pažangiausiomis giliuoju mokymusi grindžiamomis programomis, skirtomis generatyviajam dirbtiniam intelektui. „Lunar Lake“ turėtų būti naujos kartos mažos galios architektūra, kurią planuojama išleisti po „Arrow Lake“ – antrosios kartos „Core Ultra“ serijos procesorių. Skirtingai nei „Lunar Lake“, tikimasi, kad „Arrow Lake“ (naudojant „Intel“ 20A procesą) apims ir stalinių, ir mobiliųjų kompiuterių procesorių serijas, daugiausia dėmesio skiriant didesnei galiai ir našumui. Demonstruojant „Lunar Lake“ buvo siekiama pabrėžti dirbtinio intelekto spartinimo efektyvumą šioje mažos galios architektūroje.

„Intel“ oficialiai paskelbė, kad „Panther Lake“ bus pradėta gaminti „Intel“ gamyklose jau 2024 m. pirmąjį ketvirtį. Tai svarbus įvykis, nes „Panther Lake“ yra pirmoji „Intel“ 18A klientų procesorių serija, kurioje, kaip spėjama, bus naudojami „Cougar Cove P“ branduoliai. Nors „Intel“ neatskleidė konkrečios informacijos apie šią seriją, verta paminėti, kad „Panther Lake“ turėtų debiutuoti tiek stalinių, tiek mobiliųjų kompiuterių segmentuose, o stalinių kompiuterių konfigūracijose turėtų būti naudojamas tas pats LGA-1851 lizdas kaip ir „Arrow Lake“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.