Galingiausių RDNA 4 lustų AMD galėjo atsisakyti dėl prioritetų pasikeitimo

Neseniai buvo pasklidę gandai, kad AMD atšaukė būsimus „Navi 41“ ir „Navi 42“ RDNA 4 grafikos procesorius. Jei šie gandai pasitvirtins, AMD RDNA 4 kartos vaizdo plokštėse nebus aukštos klasės modelių, o bus orientuojamasi į vidutinės klasės rinką. Manoma, kad AMD apsiribos „Navi 43“ ir „Navi 44“ grafikos procesoriais. Šie grafikos procesoriai gali būti naudojami būsimuose RX 8700, RX 8600 ir RX 8500 produktuose.

Kalbant apie priežastis, „Bits And Chips“ teigia, kad AMD savo ribotą TSMC puslaidininkių gamybos kiekį daugiau skiria FPGA ir GPGPU lustų kūrimui, o tai rodo, kad bendrovė aukoja žaidimų produktus dėl dirbtinio intelekto. Praėjusį ketvirtį dirbtinio intelekto bumas NVIDIA atnešė daugiau nei 10 mlrd. dolerių pajamų. Todėl bendrovė dalį gamybos lėšų nukreipė nuo „GeForce RTX 4090“ vaizdo plokščių į itin pelningus H100 dirbtinio intelekto grafikos procesorius. Neseniai technologijų bendrovės įspėjo, kad dėl išaugusios dirbtinio intelekto serverių techninės įrangos paklausos gali atsirasti naujas vaizdo plokščių trūkumas.

14 Komentarai

  1. adex parašė:

    galetu kinija ta sala atsiimti ir isisavinti visas technlogijas, nuo to blogai butu tik visokiems applams kurie yra didziausi klientai ir gauna geriausas salygas, su kuo tektu atsisveikinti.

  2. Mindaugas Klumbis parašė:

    Deamon, Strelok ir kitiem, diskutuot galit, bet prašau be įžeidinėjimų ir keiksmažodžių. Norit, susitarkit, susitikit ir keikitės ar ką norit darykit.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.