GDP apkaltino AMD nesilaikant kontrakto tiekiant „Ryzen 7 7840U“ procesorius

GPD, ilgametė AMD partnerė, žinoma dėl savo „clamshell“ dizaino rankose laikomų „Win Max 2“ konsolių. Jų produktuose daugiausia naudojama AMD aparatinė įranga dėl jos grafikos našumo, palyginti su „Intel“ lustais. Tačiau „Win Max 2“ vėluoja, o GPD dėl to kaltina AMD.

Savo sutelktinio finansavimo puslapyje paskelbtame atnaujintame pranešime GPD atskleidė „Win Max 2“ tiekimo vėlavimus, kurie atsirado dėl nepakankamo AMD lustų kiekio. Šiuos procesorius buvo numatyta tiekti partijomis, tačiau atrodo, kad antroji „Ryzen 7 7840U“ partija nebuvo pristatyta, kaip planuota. Bendrovė netgi ėmėsi kaltinti AMD pažeidus sutartį, nes laiku nepristatė lustų savo pirminiam tiekėjui, o tai, matyt, ir lėmė konsolės gamybos vėlavimą.

Gana neįprasta susidurti su tokiais pranešimais iš OEM partnerių, ypač tų, kurių produktų portfelis labai priklauso nuo AMD lustų. Bendrovė taip pat siūlo tokius modelius kaip „Win Mini“ (7840U/7640U), „Win 4“ (7840U/7640U) ir „Pocket 3“, kuris pagrįstas „Intel Tiger Lake“ procesoriumi. Esant tokiai situacijai, GPD atsidūrė šiek tiek keblioje padėtyje, o vienintelė išeitis – laukti siuntos ir reguliariai informuoti rėmėjus.

Kita vertus, ši situacija yra geras pavyzdys, kodėl žaidėjai turėtų būti atsargūs iš anksto užsisakydami aparatinę įrangą iš bendrovių, kurios daugiausia veikia sutelktinio finansavimo srityje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.