Naujausia „Cougar“ kėdė žaidėjams turi integruotą RGB ventiliatorių

Kompiuterių įrangos bendrovė „Cougar“ neseniai pristatė unikalią žaidimų kėdę „NxSys Aero“ su dideliu ventiliatoriumi už naudotojo nugaros. 200 x 200 x 20 mm 12 V ventiliatorius yra po prisitaikančiomis atlošo pagalvėlėmis, o tarp elastomerinio tinklelio ir ventiliuojamo atlošo dangčio yra tuščia ertmė, užtikrinanti didesnį minkštumą.

Pagal tikrą RGB madą savininkai gali pritaikyti jo apšvietimo schemą. Šone esantys valdikliai leidžia perjungti kelias galimas spalvas, įskaitant perjungimo modelį, ir du ventiliatoriaus greičius: 400 aps/min (skleidžia maždaug 13,2 decibelų) ir 800 aps/min (24,8 dB).

Būsimai „Couger“ aušinamai kėdei nereikia elektros lizdo. Vietoj to ji naudoja viduje įmontuotą 5 V USB maitinimo bloką. Bendrovė nepateikė daug informacijos apie maitinimo šaltinį, išskyrus tai, kad jį galima įsigyti atskirai.

Be ventiliatoriaus, „NxSys Aero“ specifikacijos atrodo tipiškos aukštos klasės žaidimų kėdei. Joje yra fizioterapijos lygio juosmens pagalvė, papildoma magnetinė galvos pagalvėlė, švelni sėdimoji dalis, PVC odos apmušalai, reguliuojamas aukštis ir porankis, ji gali atsilenkti nuo 90 iki 150 laipsnių kampu.

5 Komentarai

  1. BC00 parašė:

    Kažkas bando atgaivinti prigesusį bumą 😀

  2. Raijmiss parašė:

    Visai ne ten istatytas ventiliatorius 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.