„Hertz“, automobilių nuomos milžinas, parduos 20 000 elektrinių automobilių

Automobilių nuomos milžinė „Hertz“ paskelbė apie planus parduoti maždaug trečdalį savo pasaulinio elektromobilių parko ir dalį gautų lėšų panaudoti transporto priemonėms su vidaus degimo varikliais įsigyti, kad užpildytų trūkstamas vietas. Apie šį strateginį žingsnį „Hertz“ paskelbė neseniai JAV vertybinių popierių ir biržos komisijai pateiktoje ataskaitoje, pažymėdama, kad pardavimas palies įvairių markių ir modelių elektrines transporto priemones iš jos JAV automobilių parko. Bendrovė pridūrė, kad pardavimui pažymėtus elektrinius automobilius ir toliau bus galima nuomoti pardavimo proceso metu.

„Hertz“ mano, kad šis žingsnis padės atsisakyti mažesnės maržos nuomos ir sumažinti išlaidas, susijusias su brangiai kainuojančiu susidūrimų ir apgadinimų remontu. Vis dėlto „Hertz“ visiškai neatsisako elektromobilių. Nuomos agentūra pakartojo planus toliau didinti likusio EV parko pelningumą, be kita ko, plėsti įkrovimo infrastruktūrą ir stiprinti ryšius su elektromobilių gamintojais, tikėdamasi užsitikrinti prieinamesnę prieigą prie dalių ir darbo jėgos.

Tai, kad „Hertz“ parduoda dalį savo automobilių parko, nestebina, tačiau tai, kad juos keičia transporto priemonėmis su vidaus degalų varikliais, stebina. Automobilių pramonė ir su ja susiję veikėjai jau kelerius metus aktyviai skatina elektromobilių iniciatyvą. Nebuvo tikėtasi, kad tokio dydžio bendrovė ims stabdyti ir apsisuks.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.