Integruota „Radeon 800M“ („Strix Point“) grafika lenkia GTX 1650M „3DMark Time Spy“ teste

AMD dar nepasidalijo daugiau informacijos apie RDNA3.5 – atnaujintą grafikos architektūrą, kuri bus įdiegta būsimoje „Ryzen AI 300“ serijoje. Tik paminėjo specifikacijas ir atskleidė vieną našumo skaidrę, AMD nepateikė tikslių skaičių ir informacijos, kuri leistų susidaryti išsamų vaizdą apie būsimą APU procesorių integruotą grafiką.

Pasak Golden Pig, „Computex“ parodoje vienas iš MSI atstovų tariamai sakė, kad „Ryzen AI 9 300“ serija bus maždaug 20 % spartesnė, tikriausiai lyginant su dabartine karta („Ryzen 8000“). Procesorius patobulintas dėl didesnio branduolių skaičiaus ir patobulintos „Zen 5“ architektūros, o grafika taip pat patobulinta nuo RDNA3 iki RDNA3.5.

Žinome tik tai, kad dabar joje bus iki 16 skaičiavimo vienetų, t. y. 33 % daugiau nei „Radeon 780M“, kuri turėjo12 skaičiavimo vienetų. Pasak Golden Pig, cituojančio MSI atstovą, naujoji grafika „Time Spy“ (tikriausiai turimas omenyje grafikos našumas) surinktų apie 3600 taškų. Svarbu pažymėti, kad nežinome, koks „Ryzen AI 9“ modelis buvo naudojamas (yra 12 CU variantas ir 16 CU variantas) ir koks TDP buvo nustatytas bandymams.

Palyginti su „Ryzen 9 7940HS“ rezultatu, kuris buvo pasiektas su 54 W TDP, tai reikštų 26 % pagerėjimą, ir tai nežinant viso konteksto. Taip pat tai reikštų, kad būsima integruota grafika būtų kiek greitesnė už GTX 1650M.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.