„Intel“ netyčia atskleidė visą 14 „Core“ procesorių seriją

„Intel“ paskelbė, kad trečioji LGA1700 procesorių dėklų iteracija bus pradėta tiekti spalio 25 d. Tačiau „Intel“ partneriai ir toliau gaus antrosios versijos dėklus, kol „Intel“ išeikvos jų atsargas Tačiau tikroji šio pranešimo apie pokyčius reikšmė slypi kitur, nes kartu „Intel“ atskleidė visą 14 „Core“ kartos procesorių sąrašą.

LGA1700 procesorių, kurie gali būti transportuojami, sąraše galima rasti ir „Alder Lake“, ir „Raptor Lake“ procesorių, apimančių „Core“, „Pentium“ ir „Celeron“ modifikacijas. Intriguoja tai, kad šiame sąraše taip pat pateikiama visa 14-osios kartos „Core“ modelių serija, kurios „Intel“ anksčiau viešai neatskleidė.

Sąrašas puikiai sutampa su ankstesniais gandais. Dar daugiau, šį sąrašą dabar galima naudoti lyginant „S-Spe“c kodus, kurie, kaip tikimasi, bus atspausdinti tiesiai ant mažmeninės prekybos procesorių pavyzdžių. Verta paminėti, kad trūksta tik vieno modelio, ir tai yra „Core i9-14900KS“. Numatoma, kad šis procesorius bus išleistas tik 2024 m. pradžioje, nes „Intel“ paprastai reikia laiko sukaupti pakankamai geresnių lustų, kad būtų galima išleisti naują modelį su didesnio dažnio palaikymu.

Naująją seriją „Intel“ ketina pristatyti ateinančią savaitę. Pirmieji prekyboje pasirodys „K“ modeliai.


Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.