Kompanija SOL teigia, jog jos nešiojamiesiems kompiuteriams užtenka tik saulės energijos

Kompanija SOL pareiškė, jog pristato pirmuosius nešiojamuosius kompiuterius rinkoje, kuriems veikti užtenka tik saulės energijos. Kompiuterių šūkis yra „niekad nereikia prijungti prie jungiklio“, o su savo išskirtiniu dizainu įrenginiai akivaizdžiai yra nutaikyti naudoti lauke.


Prašnekus apie dizainą, SOL nešiojamieji yra žymiai tvirtesni, nei įprasti nešiojamieji. Jie turi sutvirtiną galinę dalį, kuri perskirta pusiau, nors dėl šios priežasties nešiojamasis labai sunkus ir atrodo gremėzdiškai. Galinė dalis perskirta dėl tos priežasties, jog galima išskleisti saulės kolektoriais padengtą dalį, tad kolektoriai iškart pradeda krauti kompiuteryje esančią bateriją.

SOL nešiojamuosius kompiuterius varo naujausi „Intel Core“ centriniai procesoriai, o pirkėjai turės galimybę savaip susidėti specifikacijas atsižvelgiant į tai, kiek gali išleisti tokiam gaminiui. Įprastinėje versijoje veiks nemokama „Ubuntu“ OS, nes SOL skatina naudoti nemokamą programinę įrangą. Žinoma, į kompiuterį nesunkiai galima įsirašyti ir praktiškai bet kokią „Windows“ OS versiją.

Parengta pagal:

SOL

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.