Mažasis Xperia X10 su Android pasirodė Lietuvoje

Prieš keletą dienų Lietuvoje prekyboje pasirodęs Sony Ericsson Xperia X10 Mini telefonas yra vos banko kortelės dydžio. Tai mažiausias telefonas su Android operacine sistema. Kiek vėliau vasarą bus pradėti pardavinėti ir Xperia X10 Mini Pro telefonai su išstumiama QWERTY klaviatūra.

Naujieji telefonai yra kompaktiškos Xperia X10 telefono versijos, tačiau mažas dydis nereiškia riboto funkcionalumo. Jutikliniais ekranais valdomi Xperia X10 Mini ir Xperia X10 Mini Pro naudoja Android operacinę sistemą ir turi galingą, suasmeninamą Sony Ericsson UX vartotojo sąsają, pritaikytą mažiems telefonams.

Pagrindinio ekrano kampuose yra 4 piktogramos, kurias galima pritaikyti savo poreikiams ir priskirti norimas programas ar komandas. Naudojant integruotą Sony Ericsson Timescape programą visos komunikacijos – praleisti skambučiai, gautos žinutės, draugų Facebook būsenos atnaujinimai, Twitter pranešimai matomi vienoje vietoje, tad nebereikia atversti daugybės skirtingų programų.

Greta jau įdiegtų Sony Ericsson ir Google programų, telefoną galima praturtinti daugybe programų iš Android Market ir taip susikurti sau patogiausią telefono versiją. Xperia X10 Mini ir Xperia X10 Mini Pro yra integruoti 5 mln. taškų fotoaparatai su autofokusavimo funkcija, A-GPS, palaikoma didelės spartos trečiosios kartos mobiliojo interneto technologija HSPA, Wi-Fi belaidis ryšys.

1 Komentaras

  1. PauliusBa parašė:

    Mažasis Xperia X10? Tai Xperia X10 yra mažasis? Mažasis yra pažyminys, pažymintis tikrinį pavadinimą \"Xperia X10\", o ne jo dalis.
    \"Xperia X10 Mini su Android pasirodė Lietuvoje\" arba \"Mažasis Xperia X10 Mini su Android pasirodė Lietuvoje\", jei jau taip norima akcentuoti mažumą. Arba \"Mažasis Xperia X10 su Android brolis pasirodė Lietuvoje\" – tokiu atveju pažymimas yra brolis, automatiškai suteikiant pavadinimui logikos.
    Sry už kabinėjimąsi.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.