Meizu MX – Android išmanusis su keturių branduolių lustu

Dar deramai neišnaudojus telefono dviejų branduolių lusto teikiamos spartos, Kinijos kompanija Meizu jau artimiausiu metu gali išleisti pirmąjį Android išmanųjį telefoną su keturių branduolių procesoriumi, praneša Slashgear.com.

Neoficialiais duomenimis, šis itin galingas įrenginys turėtų pasirodyti rugsėjo pabaigoje bei atkeliauti dviejų versijų: su 16GB vidine atmintimi ir dviejų branduolių lustu bei 32GB atmintimi ir keturių branduolių procesoriumi. Meizu MX turėtų naudoti 4,3 colių įstrižainės qHD 540 x 960 rezoliucijos ekraną bei Cortex-A9 lustus.

Deja, bet daugiau informacijos, nepaisant žemiau pateikiamų diagramų, viešumoje nepasirodė. Paslaptyje kol kas išliko tokie parametrai kaip vaizdo kameros raiška, RAM atminties dydis bei Android platformos versija. Taip pat šis įrenginys tikriausiai bus skirtas tik Kinijos rinkai. Pateikiamos ir preliminarios Meizu MX kainos: 32GB versija esą kainuos 5 tūkst. juanių (780 dol.), o 16GB modelis – 4000 tūkst. juanių (625 dol.).Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.