„Metro Exodus“ greitai bus galima nusipirkti „Steam“ platformoje

Pernai prieš pat „Metro Exodus“ žaidimo išleidimą sužinojome, kad žaidimas išskirtinai bus pardavinėjamas tik „Epic Games“ parduotuvėje, o tai sukėlė nemažą pasipiktinimo bangą. Kiek vėliau asmeninių kompiuterių žaidėjai „Metro Exodus“ galėjo pasiekti ir per „Microsoft“ parduotuvę, naudodamiesi „Xbox Game Pass“ paslauga.

„4A Games“ praneša, kad nuo vasario 15 dienos „Metro Exodus“ bus galima nusipirkti ir „Steam“ parduotuvėje. Tad „Metro Exodus“ bus prieinamas tiems, kam netinka „Epic Games“ parduotuvė, jei tik pats dar ką nors domina.

35 Komentarai

 1. Guja parašė:

  Turiu pažįstama,kuris yra didelis gerbėjas-perskaitęs dvi knygas šio žaidimo tema.Peržaidęs prieš tai buvusias dalis.Tačiau iki šiol nežaidė „Metro Exodus“ vien TODĖL jog jis yra ne Steam,o „Epic Games“ parduotuvėje.Labai principingas Steam mylėtojas..dabar pagaliau galės..

  • kernelis parašė:

   Exclusive’ai nera konkurencija. Tai yra vartotoju duchinimas. As, kaip naudojantis tik Steam ir daugiau jokio kito launcher’io, lygiai taip pat neperku nieko EG exclusive vien is principo. Noriu turet viena biblioteka, o ne kazkoki sabakstyna. Cia yra psichologinis luzis. Jeigu nuo vienos pereisi prie dvieju, tai po to pereisi ir prie triju, ir prie keturiu, jeigu norimas zaidimas bus kitam shope. Reik islikt tvirtu 😀

 2. pasimetes parašė:

  Apple fanboyjay jūs. 😀

  • nemesis parašė:

   Milijarda kartų geriau Apple fanboy’us nei ne vietoje užsilikęs sovietikas…
   приехать приходил, а уехать забыл?

  • nemesis parašė:

   Man įdomu o kiek rusijos rublių moka jums trolių fabrikas už sovietizmo reklavimą prieš vieną didžiausių Lietuviams švenčių – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ? Jei taip passilgote tų laikų kada planuotumėte sugrįžti į Rusiją? Kiek žinau ten mažai kas pasikeitė. Ko Jums reikia iš Lietuvos (laisvos, ne sovietų užgrobtos)?

   • Strelok parašė:

    Man įdomu kaip žmonės dar visokiais troliais tiki ir dead marozais. Sovietų sąjungos jau kaip 30 metų nebėra. Ir visi, kurie gyveno joje ir bent kažką prisimena yra virš 50 metų. Dabartinė Rusija nieko bendro su sovietų sąjunga neturi ir negali turėti. Dabartinė Rusija yra tik vartotoja, kuri daugiau nieko naujo nesukuria. Ir baigia viską sugriauti ką pastatė tarybmečiu ir pakeičia prekybos centrais. Gal kažką primena?
    https://youtu.be/i2GFkkhsbxI

    • nemesis parašė:

     Strelok nebesuprantu čia sarkazmas ar rimtai taip kalbate…
     Jei rimtai tai net sakyčiau kad tai veikimas prieš Lietuvos respubliką. Jei Rusija ir sovietų sąjunga nieko bendro neturi, tai ir Jūs tuomet neturite nieko bendro su savo mama ir tėčiu…

     • Strelok parašė:

      Aš kalbu, kad dabartinė Rusijos Federacija pagal ideologinį, ekonominį ir kultūrinį modelį yra paremta kapitalizmo pagrindais ir veikia ne planinės, o rinkos ekonomikos dėsniais. Vadinti dabartinę Rusija komunistine, yra tas pats, kas vadinti Vokietija fašistine. Rusija yra oligarchinis kapitalizmas, kaip ir Lietuva. Kur valdo turtingi tiesiogiai ar per marjonetes. Tavo statusas visuomenėje tiesiogiai priklauso nuo tavo turto dydžio. Jeigu manai, kad toks požiūris yra veikimas prieš LR, tai gali skundą parašyti VSD. Gal pasodins kartu su Paleckiu ir ilgai ieškos dėl ko turiu sėdėti.

      • nemesis parašė:

       Ne. Aš vis dėl to manau kad juokauji. Nes aš skaitau ir taip, ir taip, ir atrodo kad tarsi žinias iš kitos galaktikos skaityčiau.
       * Jei jų rinka grįsta ekonomikos dėsniais tai kodėl ten dujų ir naftos kraniukai sukiojasi ne pagal juos? Moka – atsuktas, nemoka – užsuktas? O dabar moka, bet blogas – užsuktas, nemoka bet geras – atsuktas. Ekonomikos dėsniai ten galioja tik po komunizmo dėsnių kiek lieka ir jei lieka dar vietos.
       * Ką reiškia valdo turtingi? Valdo tie, kuriuos žmonės išrenka, o ne tie kuriuos žmonėms išrenka kaip Rusijoje.
       * Tavo statusas visuomenėje tiesiogiai priklauso nuo tavo turto dydžio. Koks statusas visuomenėje? Apie ką čia kalba išvis? Ta prasme jei tavo sąskaitoje milijonas tu į Valdovų rūmus pateiksi, o jei 5k tai nepateksi? Čia statusu ką laikote? Rodymąsi televizijoje?
       * Putinas juk seniai pareiškė kad didžiausia klaida buvo sovietų sąjungos subyrėjimas. Kalbos apie galybės susigrąžinimą. Kaimynų terorizavimas ir t. t.
       Tingiu net plėstis…

       • Strelok parašė:

        Tu maišai ekonomiką su politika. Ne visi politiniai sprendimai yra pagrįsti ekonomine nauda. Kaip, kad UK pasitraukimas iš EU.
        „Ką reiškia valdo turtingi? Valdo tie, kuriuos žmonės išrenka, o ne tie kuriuos žmonėms išrenka kaip Rusijoje.“

        Rinkimuose pas mus balsuoja mažiau negu 50% turinčių teisę balsuoti. Demokratija pagal įdėja yra daugumos valdžia. Pas mus rinkimuose visada 2 etapai būna. Pirmas visada nenusiseka, nes ateina mažiau nei pusė rinkėjų. Į antrą etapą nesvarbu kiek susirenka. Nors ir vienas ateitų jie vistiek skaitytusi įvykę. Žmonės nemato prasmės eiti į rinkimus, kai vistiek valdančioji dauguma atstovaus vienos grupės interesus.

        „Tavo statusas visuomenėje tiesiogiai priklauso nuo tavo turto dydžio. Koks statusas visuomenėje?“

        Statusas visuomenėje yra galimybė paveikti kitus individus, kad jie tau priimtų palankius sprendimus. Viskas nuo įstatymų, iki teismo sprendimų ir t.t. Naudoti Valdovų rūmus kaip pavyzdį yra gana ironiškas sprendimas.

        „Putinas juk seniai pareiškė kad didžiausia klaida buvo sovietų sąjungos subyrėjimas. Kalbos apie galybės susigrąžinimą. Kaimynų terorizavimas ir t. t.“

        Ne jis priima sprendimus. Nėra šalies, kurią valdytų vienas žmogus.

        Oligarchino kapitalizmo pavyzdžiai:

        https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/romas-lazutka-isdurti-valstybe-kol-ministro-nera.d?id=83496703

        https://www.delfi.lt/video/laidos/delfi-demesio-centre/matijosaitis-apie-tolstancia-svajone-sujungti-miesta-ir-rajona-brangstancius-darzelius-ir-krentancius-asmeninius-reitingus.d?id=83198501

        https://static3.inspektorius.lt/usi/980×654/3/7b/3d/b1/7b3db127add39aa911af5991fb9e3adc.jpg?v=4.1.0.18&t=cr&s=980×654&m=3&f=/Uploads/UArticles/leadPhotos/fd/12/df/a5/fd12dfa5e18994786cdb37d83048fc9d.jpg

        https://assets.forwardcdn.com/images/cropped/vladimirputinberellazar-1441882325.jpg

        • nemesis parašė:

         Sutarkim kad mes niekaip nesutarsim.
         * Teisė neiti į rinkimus ir leisti nubalsuoti kitiems yra grynų gryniausia demokratija. O ir šiaip gaunasi kad didžiausia demokratija Rusijoje, nes ten balsuoja 101%?
         * Individų paveikimas priklauso labiausiai tikrai ne nuo pinigų. Jei teigiate kad nuo jų, tai tada įvardinkit už kiek tėvus atiduotumėte išvežti į koncentracijos stovyklą? O koks pavyzdys ne ironiškas tada pateikite?
         * Gyvename laikais, kai žmonės turi daugiau nei jiems iš tikro reikia. O jei vienu žodžiu – „Pakazūchos“. Kas yra labai gaila…

        • svabas parašė:

         na jei ne į tema tai aš atiduočiau viską, kad pasimylėt su šia Dievo karvyte

        • svabas parašė:
        • Strelok parašė:

         * Teisė neiti į rinkimus ir leisti nubalsuoti kitiems yra grynų gryniausia demokratija. O ir šiaip gaunasi kad didžiausia demokratija Rusijoje, nes ten balsuoja 101%?

         Nu gerai demokratija nedalyvauti šalies valdyme. Tada ir monarchija yra tokia pati demokratija. Nes visada bus tie, kurie už tave nuspres kas tau geriau.

         * Individų paveikimas priklauso labiausiai tikrai ne nuo pinigų. Jei teigiate kad nuo jų, tai tada įvardinkit už kiek tėvus atiduotumėte išvežti į koncentracijos stovyklą? O koks pavyzdys ne ironiškas tada pateikite?

         Aš sutinku, kad visko už pinigus nenupirksi, bet pinigai atveria praktiškai visas duris. Už pinigus tu gali nusipirkti kito žmogaus laiką. Laikas yra manau brangiausia valiuta. Ir bendrai daugumos nusikaltimų priežastis buna siekis praturtėti.

         * Gyvename laikais, kai žmonės turi daugiau nei jiems iš tikro reikia. O jei vienu žodžiu – „Pakazūchos“. Kas yra labai gaila…

         Nu klausimas. Lietuvoje pagal statistiką kas trečias gyvena žemiau skurdo ribos. Tame ir problema, kad pajamų pasiskirstymas tarp visuomenės grupių kuo toliau tuo didėja. Pagal pajamų nelybybę Rusija praktiškai toje pačioje vietoje, kaip ir USA.
         https://www.youtube.com/watch?v=L2vBIngvR6Q&t=0s

         P.S. Svabai mes jau seniai supratom kas pas tave už mastymą atsakingas.

        • Stipena parašė:

         Nežinau kas čia ką bandot įrodyt, bet Lietuvai dar toli ristis kad nusirist iki Rusijos lygio, o Rusijai su jos oligarchiniu valdymu ir žmonių požiūriu toli iki Lietuvos. Pasižiūri StopXam ir viskas aišku darosi kas ir kaip, o ir šiaip esu kelis metus pražaidęs su rusais tai nuomonę susidaręs turiu. Navalno istorija ir kaip valdžia su juo ir mitingais dorojas… Kas supranta rusiškai apie Rusijos didybę video

        • nemesis parašė:

         * Nu gerai demokratija nedalyvauti šalies valdyme. Tada ir monarchija yra tokia pati demokratija. Nes visada bus tie, kurie už tave nuspres kas tau geriau.
         * Demokratija yra nuspręsti eiti į rinkimus, ir galėti balsuoti už tai ką nori. Kai iš tavęs atima kurią nors iš šitų teisių nebėra demokratija. O Monarchijų yra daug. UK pvz karalienė kiek ten labai jau sprendžia? Reprezentacinis žmogus užsienio ir vidaus susitikimams, panašiai kaip prezidentas. Bet kol jiems gerai ir gerai. Bet sako kad ir jo gali po šitos karalienės nebelikti tiesiog…

         * Aš sutinku, kad visko už pinigus nenupirksi, bet pinigai atveria praktiškai visas duris. Už pinigus tu gali nusipirkti kito žmogaus laiką. Laikas yra manau brangiausia valiuta. Ir bendrai daugumos nusikaltimų priežastis buna siekis praturtėti.
         * Prabangos kažkokias duris atveria, populiarumo, bet o ką labiau? Kvailys RIP Steve Jobs neišgalėjo nuo vėžio išsigydyti už pinigus? Gyvens amžinai?

         * Nu klausimas. Lietuvoje pagal statistiką kas trečias gyvena žemiau skurdo ribos. Tame ir problema, kad pajamų pasiskirstymas tarp visuomenės grupių kuo toliau tuo didėja. Pagal pajamų nelybybę Rusija praktiškai toje pačioje vietoje, kaip ir USA.
         https://www.youtube.com/watch?v=L2vBIngvR6Q&t=0s
         * Skurdas skurdu, bet dabar ant skurdo ribos gyvenantis žmogus gyvena ne blogiau nei koks turtuolis prieš 200 metų. Namo parėjai šilta, vanduo atiteka, kibiriuko nešioti niekur nereikia, einančių pėstute ar dviračiu važiuojantį iš Vilniaus į Klaipėdą pamatysi tik iš malonumo, o ne reikalo, nuo bado mirštančių nematau gatvėse, sveikatos apsauga nebloga ir t.t.
         Pajamų neligybė Rusijos ir USA viduje gal ir vienoda procentaliai, nežinau. Bet tarp vidutinioko Rusijoje ir USA suprantate juk kad atstumas kartais matuojamas? Tai juk nesakote kad USA piliečiai masiškai emigruoja į Rusiją kad geriau gyventų?
         Ir išvis. Kas geriausi draugiai valdžios ir kur žmonės jei gali emigruoja pažiūrim, jei sutampa kryptis – valdžia nebloga sakyčiau, jei rodo į skirtingas puses, sakyčiau ne kažką. Kremliaus geriausi draugai Šiaurės korėja, Kinija, Sirija, o žmonės kotais traukia į Vokietijas, Norvegijas ir Kanadas. Tai kodėl taip? Kažkaip Lietuviai traukia tom kryptim kur ir valdžios kryptis beveik visalaik sutampa. Tai tik džiaugtis tuo galime ir nevaryti Dievo į medį. Mes nuo Rusijos šimtamyliais batais tolstame net neturėdami procentaliai nei dešimtadalio jų resursų – naftos, medienos, dujų, aukso, deimantų ir apskritai visos Mendelejevo lentelės. Rusai turėtų būti turtingesni nei Norvegai ir dėl to nelabai net ko daryti jiems reikėtų…

 3. SoTOP parašė:

  O aš iš principo nemėgstu Steam, nes per didelę įtaką turi.

  • pasimetes parašė:

   Man nei steam nepatinka, nei epic games.
   Steam dėl pagalbos kol sulauki, tai galima ir pražilti.
   Epic games greitai atrašinėjo, nors ir šventės. Tik nepatinka epic games su savo politika.
   O konkurencija manau visada geras dalykas yra.

 4. SarzzeR parašė:

  Naudokit GOG Galaxy 2.0 ir visų platformų žaidimai – bus vienoje vietoje. https://www.gogalaxy.com/en/

 5. elrurudy parašė:

  Visi torentus siurbiat ir apsimetinejat perkanciais

  • Stipena parašė:

   Nespręsk apie kitus pagal save.

  • pasimetes parašė:

   O kas čia blogo? Esu pražaidęs visą žaidimą,o vėliau nusipirkau jį, nes tikrai buvo vertas pinigų. O yra kur nusiperki ir nieko gero, gerai išreklamuotas ir tiek… P.S. neperseniausiai buvo straipsnis, kai indie games stiliaus iš pačių gamintojų buvo įdėta į pirate bay, po šitokio veiksmo padidėjo pardavimai ženkliai. Man labiau patiktu, kaip seniau – DEMO versijos.

  • adex parašė:

   taip siurbiu, o pabandes istrinu nes dazniausiai nieko gero nebuna. tai ar tureciau as juos dabar visus pirkti tam kad po to nezaisciau, nes jie man nepatinka?

  • Strelok parašė:

   EU atliko tyrimą apie piratavimą ir nustatė, kad įtakos pardavimams jis nedaro. Piratavimas kaip tik padidina produkto žinomumą, kas padidina pirkėjų gausą in the long run.

 6. svabas parašė:

  žėkit GOG.COM Metro pirmos dvi dalys tik 4.59 euro! kitur 20 eurų
  https://www.gog.com/games?page=1&sort=popularity&search=metro&price=discounted

 7. Guja parašė:

  Dabar Metro Exodus 40% nuolaida Epic Games.Iki tol kol pasirodys Steam vasario 15 diena.
  Atsiminiau jog prieš Naujus buvau įsigijęs Epic kuponą.Tai dabar Gold Edition man kainuoja apie 13eu.Brangiau 🙂 nei pavogti iš torrent,bet tikrai nebloga kaina.Tuo labiau kad Exodus vis dar nepilnai nenulaužtas.Nebent kai išeis visi papildymai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.