„Microsoft“ atskleidė šiek tiek detalių apie „Xbox Series X“ konsolę

Iki sekančios kartos žaidimų konsolių išleidimo liko dar daug laiko, bet „Microsoft“ jau atskleidė savo „Xbox Series X“ žaidimų kompiuterį, o dabar pateikia ir kiek daugiau informacijos. Teigiama, kad „Xbox Series X“ bus net keturis kartus spartesnis už „Xbox One X“. „Microsoft“ neatskleidžia kaip matuoja šį spartos skirtumą. Tai gali būti tiek grafikos, tiek procesoriaus galia, o gal viskas bendrai.

„Microsoft“ patvirtino, kad „Xbox Series X“ turės „Zen 2“ architektūros procesorių, o taip pat RDNA AMD grafikos procesorių. Taip pat aišku, kad „Xbox Series X“ palaikys kažkokio tipo Ray Tracing spartinimą techniniu lygiu. Būsima konsolė gaus ir greitą SSD kaupiklį, kas stipriai pagerins žaidimų užsikrovimo laiką. „Xbox Series X“ turės HDMI 2.1 vaizdo išvestį ir palaikys 4K 60 Hz, 4K 120 Hz ir 8K rezoliucijas su minėtais atnaujinimo dažniais.

Dabar „Microsoft“ teigia, kad „Xbox Series X“ yra galingiausia žaidimų konsolė pasaulyje. Pažiūrėsime, ką pasiūlys „PlayStation 5“ ir tada pamatysime, kuri konsolė yra galingesnė.

5 Komentarai

  1. nemesis parašė:

    As spėju 4x greitis ir bus nuo hdd link ssd perėjus

  2. marumbas parašė:

    Keista, kad nesusiderino su AMD dėl 3000 kartos CPU.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.