„Microsoft“ nebeleidžia „Windows“ aktyvacijos su „Windows 7 / 8“ raktais

Daugiau nei dešimtmetį nuo „Windows 8“ pasirodymo „Windows“ turėjo ne itin gerai saugomą paslaptį – įdiegti sistemą buvo galima naudojant „Windows 7“ raktą. Jei tik turėjote tinkamą rakto versiją, skirtą ketinamai naudoti programinei įrangai, pavyzdžiui, „Home“ arba „Pro“, po atnaujinimo panaudoję „Windows 7“ raktą suaktyvinsite naująją „Windows 8/8.1/10/11“ kopiją. Iš pradžių „Microsoft“ leido tai daryti, kad naudotojus viliotų atsisakyti „Windows 7“ ir pereiti prie naujesnių operacinių sistemų per nemokamą „Windows“ naujinimo sistemą. Tai veikė net atliekant naują švarų diegimą, jei turėjote OEM raktą, gautą iš seno kompiuterio. Tą raktą, priklijuotą prie galinės seno kompiuterio dalies, vis dar galima naudoti 2023 m. aktyvuojant naują „Windows 10/11“ kopiją. Tas pats ir su „Windows 8“ raktais. Tai netrukus pasikeis.

Apie šį pakeitimą „Microsoft“ pranešė savo Įrenginių partnerių centre labai trumpu pranešimu, kuriame rašoma,

2016 m. liepos 29 d. baigėsi „Microsoft“ nemokamo „Windows 10/11“ atnaujinimo pasiūlymas. Dabar panaikintas ir diegimo kelias, kuriuo galima panaudoti „Windows 7/8“ atnaujinimą. Atnaujinimas į „Windows 11“ iš „Windows 10“ tebėra nemokamas.

Tačiau vis dar gali būti apėjimo būdas, kuriuo galima pasinaudoti. Jei turite diegimo laikmeną, sukurtą prieš įsigaliojant blokavimui, galbūt galėsite atlikti diegimą neprisijungę prie interneto, aktyvuoti naudodami seną raktą, tada prisijungti prie interneto ir aktyvaciją perkelti į „Microsoft“ serverį. Tai tik teorija, bet pamatysime, ar šis būdas ir toliau veiks kai įsigalios naujos taisyklės.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.