„Microsoft“ praneša apie visiškai skaitmeninę „Xbox Series X“ konsolę

Išleidusi naują juodą „Xbox Series S“ versiją su didesne talpa, „Microsoft“ dabar skelbia naujas apie „Xbox Series X“ versijas. Dvi iš trijų naujųjų konsolių yra visiškai skaitmeninės, t. y. jos yra be diskų grotuvo ir nėra galimybės jį prijungti, priešingai nei „PlayStation 5“.

Naujos galimybės apima 1 TB ir 2 TB talpos „Xbox Series X“ variantus. Pirmasis yra baltos spalvos konsolė („Robot White“), o antrasis – juodos spalvos modelis, pavadintas „Galaxy Black“. Pastarasis turi fizinį diskų grotuvą. Be to, bendrovė seriją papildo nauju 1 TB talpos „Xbox Series S“ modeliu, kuris bus baltos spalvos.

Apie baltą „Xbox Series X“ versiją kalbama nuo kovo mėnesio, kai buvo pasidalinta pirmosiomis tokio įrenginio nuotraukomis. Tuomet sužinojome, kad šioje versijoje taip pat nebus diskų grotuvo. Tuose pačiuose ganduose buvo teigiama, kad konsolė buvo šiek tiek patobulinta, siekiant pagerinti aušinimą naudojant patobulintą radiatorių, tačiau apie tai nebuvo užsiminta šiandien vykusiame „Xbox Showcase“ pristatyme.

Visi trys variantai bus išleisti per šias atostogas. Naujųjų konsolių kainos yra tokios:

  • „Xbox Series X“ – 2 TB „Galaxy Black Special Edition“: 599,99 USD/ 649,99 EUR
  • „Xbox Series X“ – 1 TB „Digital Edition“: 449,99 USD / 499,99 EUR
  • „Xbox Series S“ – 1 TB „Robot White“: 349,99 USD / 349,99 EUR.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.