MMD į prekybą paleidžia „Philips 243B1″ monitorių

Produktyvumas, komfortas ir ekologiškas dizainas
MMD į prekybą paleidžia „Philips 243B1″ monitorių

Amsterdamas, 2020 m. vasario 18 d. – MMD, lyderiaujanti monitorių bendrovė, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, praneša apie 24 colių (60,5 cm) „Philips 243B1″ LCD monitoriaus pasirodymą. Šis monitorius pasižymi „Full HD“ raiška (1920 x 1080), USB-C prijungimo technologija ir HDMI jungtimi, taip pat gausia funkcijų ir technologijų įvairove, kurios sukurtos optimaliam komfortui ir našumui užtikrinti. Šis monitorius yra puikus pasirinkimas ekologiškai mąstantiems naudotojams: jis ne tik atitinka griežtus aplinkos apsaugos standartus, tokius kaip „ENERGY STAR“, „EPEAT“ ir „TCO“, bet ir turi „PowerSensor“ technologiją, kuri gali sutaupyti net iki 80% energijos sąnaudų.


„Philips 243B1″

Paprasčiau, nei bet kada
„Philips 243B1″ monitorius siūlo paprastą prijungimo vienu kabeliu galimybę per USB-C jungtį. Naudotojams tereikia prijungti suderinamą nešiojamąjį kompiuterį tiesiai prie monitoriaus, naudojant vieną ploną, reversinį laidą, kad būtų galima naudotis saugiu ir patikimu didelės spartos USB 3.2 duomenų perdavimu ir žiūrėti FHD vaizdo įrašus, ir tuo pačiu metu įkrauti savo nešiojamąjį kompiuterį.

Patogumas, nauda ir prijungimo galimybės
Sukurtas taip, kad būtų užtikrintas absoliutus naudotojo komfortas, „Philips 243B1″ monitorius turi „Flicker-Free“ technologiją ir „LowBlue“ režimą, kad apsaugotų nuo akių nuovargio, taip pat visiškai reguliuojamą „SmartErgoBase“ stovą, kurį galima pasukti, pakreipti ir juo pakeisti monitoriaus ašį, suteikiant naudotojams ergonomišką komfortą ir galimybę be jokių pastangų valdyti laidus. Taip pat garantuojama lengva prijungimo galimybė dėl daugybės jungčių variantų, įskaitant DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, USB 3.2 Gen 2, RJ45 ir dar daugiau.

Orientuotas į ekologiją
„Philips 243B1″
 monitorius atitinka daugybę aplinkos standartų ir sertifikatų, tokių kaip „EnergyStar 8.0″, „EPEAT“, „TCO Certified Edge“ ir „RoHS“. Integruota „PowerSensor“ technologija automatiškai nustato, ar naudotojas yra prie ekrano ir, reaguodama į tai, koreguoja monitoriaus ryškumą, todėl monitorius ilgiau tarnaus ir gali sutaupyti iki 80% elektros energijos. Be to, monitorius turi įmontuotą „LightSensor“ technologiją, kuri automatiškai sureguliuoja vaizdo ryškumą, kad jis atitiktų kambario apšvietimo sąlygas, taip pat „Zero Power“ jungiklį, kuris užtikrina nulinį energijos suvartojimą, monitorių išjungus. Pristatomas 100% perdirbamų medžiagų pakuotėje, „Philips 243B1″ monitorius yra pagamintas iš 85% perdirbto plastiko ir visiškai neturi kenksmingų medžiagų, tokių kaip gyvsidabris, švinas ir polivinilchloridas (PVC), ar brominti antipirenai (BFR).

Patogius, į ateitį orientuotus ir ekologiškus „Philips 243B1″ monitorius bus galima įsigyti nuo 2020 m. kovo mėn. už rekomenduojamą 269 EUR kainą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.