MMD pristato naują „Philips B1 Line“ monitorių seriją

Puikaus vaizdo, patogus ir aukštos kokybės ekologiškas monitorius

MMD pristato naują „Philips B1 Line“ monitorių seriją

Amsterdamas, balandžio 29 d. – MMD, lyderiaujanti monitorių bendrovė, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, praneša apie 24 colių (23,8 colių / 60,5 cm) „Philips 245B1″ LCD monitorių. Šis naujasis modelis pasižymi „Quad HD“ raiška (2560 x 1440), „PowerSensor“ technologija, kuri leidžia sutaupyti iki 70% energijos sąnaudų, ir turi HDMI jungtį. Monitoriaus gausi funkcijų ir technologijų įvairovė yra sukurta taip, kad suteiktų optimalų komfortą ir našumą tiems, kurie siekia universalumo ir aukštos kokybės.

Philips 245B1″

Optimizuota žiūrėjimo patirtis ir efektyvumas darbe
Philips 245B1“ monitorius, su „Quad HD“ (2560 x 1440 pikselių) raiška, rodo krikštolo skaidrumo vaizdus. Jo IPS panelė leidžia atkurti tikslias, išskirtinai plataus diapazono, spalvas. Tiek IPS panelės technologija, tiek „SmartImage“ – išskirtinė pažangiausia „Philips“ technologija, prisidedanti kuriant ryškius ir aiškius vaizdus, kuriuos tikrai pamėgs fotografai, grafikos ir kino profesionalai, o taip pat dizaineriai.

Sukurtas taip, kad padidintų maksimalų naudotojų komfortą ir patogumą, „Philips 245B1“ monitorius pasižymi „Flicker-Free“ technologija ir „LowBlue Mode“ režimu, sumažinančiu akių nuovargį, taip pat „Easy Read“ režimu, lengvinančiu skaitymą. „SmartErgoBase“ stovas leidžia ergonomiškai nustatyti ir pritaikyti monitorių naudotojų poreikiams. Šis modelis taip pat turi įmontuotus stereofoninius garsiakalbius ir daugybę jungčių, įskaitant „DisplayPort 1.2″, „HDMI 1.4″, „USB 3.2″ ir kt.

Tvarus ir ekologiškas
Philips 245B1“ monitorius yra ekologiškas. Atitinkantis įvairius aplinkos standartus ir sertifikatus, tokius kaip „EnergyStar 8.0″, EPEAT*, „TCO Certified Edge“ ir RoHS, šis monitorius pagamintas iš 85% perdirbto plastiko, jo pakuotei naudojamos 100% perdirbtos pakavimo medžiagos ir jis visai neturi kenksmingų medžiagų, tokių kaip gyvsidabrio, švino, polivinilchlorido (PVC) ir bromintų antipirenų (BFR). „245B1“ monitorius turi įmontuotą „PowerSensor“ technologiją, kuri automatiškai įvertina, ar naudotojas yra prie monitoriaus ir, reaguodama, nustato monitoriaus ryškumą, todėl garantuoja ilgesnį monitoriaus gyvavimo laiką ir sumažina energijos sąnaudas iki 70%. Be to, „LightSensor“ technologija užtikrina puikų ryškumą minimaliomis energijos sąnaudomis.

Pakelkite produktyvumą ir tvarumą į kitą lygį, naudodami „Philips B Line“ monitorius

Visi „Philips B Line“ monitoriai pasižymi teikiamu dideliu komfortu, visapusiškomis jungčių galimybėmis, lankstumu ir puikia vaizdo kokybe, – ir naujieji „242B1“ ir „275B1“ modeliai turi tas pačias savybes.

24 colių (23,8 colių / 60,5 cm) dydžio „Philips 242B1“ LCD monitorius suteikia Full HD raišką (1920 x 1080 pikselių) ir stulbinančią žiūrėjimo patirtį. Monitorius turi „PowerSensor“, „SmartImage“, IPS panelės technologijas ir daugybę patogumą didinančių funkcijų, kurios kartu užtikrina aukštą našumą, tvarumą ir išskirtinę kokybę, –tai, ko iš „Philips“ monitorių tikisi profesionalūs naudotojai.

Philips 275B1“ monitorius, sukurtas šiuolaikiniams profesionalams, siūlo daugybę produktyvumą ir efektyvumą didinančių funkcijų bei naujovių, tokių kaip „SmartErgoBase“ ir „Adaptive-Sync“ technologijos, kurios padidina naudotojų komfortą ir kuria produktyviausią, maloniausią darbo vietą. Dėl „Quad HD“ skiriamosios gebos (2560 x 1440 pikselių) šis 27 colių (68,6 cm) LCD monitorius atkuria ryškius, krištolo skaidrumo vaizdus.

Patogų, į ateitį orientuotą ir ekologišką „Philips 245B1“ monitorių galima įsigyti nuo 2020 m. balandžio mėn. už rekomenduojamą mažmeninę 229,00 EUR kainą.  „Philips 242B1“ (199,00 EUR) ir „Philips 275B1“ (309,00 EUR) monitorius bus galima įsigyti nuo 2020 m. birželio mėn.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.