MSI pradeda pardavinėti „Vortex“ žaidimų kompiuterį

MSI_Vortex_001Jau seniau rašėme apie išskirtinio dizaino MSI „Vortex“ kompiuterį, o dabar kompanija pranešė, kad šis žaislas jau keliauja pas pirkėjus. Šis kompiuteris su neįprasta išvaizda taip pat siūlys didelę spartą žaidimuose bei leis mėgautis virtualia realybe.

MSI „Vortex“ bus siūlomas dviejų konfigūracijų: viena galingesnė, kita silpnesnė. Malonu, kad abi versijos gaus „Core i7-6700K“ procesorių bei neįvardintą Z170 mikroschemų rinkinį turinčią pagrindinę plokštę. Brangesnėje versijoje bus sutalpintos net dvi „GeForce GTX 980“ vaizdo plokštės, o silpnesnėje dvi „GeForce GTX 960“. Kaip ir galima tikėtis kompiuteris turės SSD diską (ir net ne vieną) bei iki 32 GB operatyviosios atminties.

Pats „Vortex“ korpusas yra beveik 27 cm (10.55 colio) aukščio, 19.3 cm (7.61 colio) pločio ir 17.8 cm (7.01 colio) gylio, o sveria viso labo 4 kg (8.8 svarus). Pranešama, kad korpuse įmontuotas 360 laipsnių „Silent Storm Cooling“ aušinimas, užtikrinsiantis karščio pašalinimą nuo komponentų, o tuo pačiu išlaikant tylų veikimą.

Kaip ir galima tikėtis toks išskirtinio dizaino gaminys yra ne pigus, silpnesnė versija įvertinta 2199 JAV doleriais, o brangesnė kainuos net 3999 JAV dolerius.

MSI_Vortex_002MSI_Vortex_003MSI_Vortex_004    MSI_Vortex_G65_specs

3 Komentarai

  1. BC00 parašė:

    Kaip ir laptopas stacionaraus PC puošniuose griaučiuose…

  2. Marijus parašė:

    Na aišku brangus malonumas, bet yra gana galingas ir kompaktiškas.

  3. IFeelYou parašė:

    Tikrai įspūdingas reikalas. Sakyčiau dizainis tikrai geresnis nei analogiškas Apple kompanijos variantas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.