AMD „Raven Ridge“ APU procesoriai turės HBM atmintį

AMD „Zen“ architektūra žada labai daug, ji bus naudojama sekančios kartos procesoriuose tiek su integruota grafikos posisteme, tiek be jos. Pirma pasirodys „Zen“ procesoriai be integruotos grafikos šių metų gale, o APU procesoriai debiutuos 2017 metų pradžioje, jie galės pasigirti net tik integruota grafikos posisteme, bet ir HBM atmintimi.

Pasak to pačio šaltinio, „Raven Ridge“ procesoriai bus gaminami „GlobalFoundries“ fabrikuose, o tai ne kiek nestebina. Vėliau bus transportuojami į Pietų Korėją, kur „Amkor“  šiuos procesorius sujungs su HBM tipo atmintimi. Ta pati kompanija atliko tą pačią užduotį ir su „Fiji“ grafikos procesoriais, kurie montuojami į „Radeon R9 Fury X“ vaizdo plokštes.

AMD-Glofo-Amkor_2-635x335AMD-Glofo-Amkor_1-635x352

5 Komentarai

 1. enerasu parašė:

  Su tokiais APU sviesesne ateitis naujesnes kartoms konsolems 🙂

 2. Mindaugas Klumbis parašė:

  Aišku su visais APU nebus HBM, kitas klausimas kiek kainuos toks daikčiukas, bet jei kaip spekuliuoja išspaustų ~7870/R9 270 spartą su APU, tai 1080p visai galima kažką ir pažaisti

 3. enerasu parašė:

  Panasu kad Intelis zino daugiau nei mes, nes uzsimane is AMD igpu pirkt :-)))

  • AMD/Intel naudotojas parašė:

   >enerasu 2016-03-21 at 20:08

   Faktas, kad daugiau žino. Intel’yje yra virš 10 kartų daugiau darbuotuojų, nei AMD, nekalbant apie finansinius išteklius, tačiau su visu tuo niekaip nepaveja AMD grafikos. Netgi NVIDIA negali numarinti AMD GPU/APU.

   Tik abejoju ar INTEL iš AMD pirks igpu tech.

   Buvo šnekos jau, kad AMD’ą nori įsigyti Microsoft’as, Samsung’as, Qualcomm’as, dabar Intel nori pirkti AMD grafiką (dalį grafikos tech. ar r&d)… Panašiausią, kad čia iš tos pats serijos – t.y. gandai/fantazijos.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.