Naujoji „12V-2×6“ maitinimo jungtis atlaiko 640 W galios tiekimą net nepilnai įkišta

„HardwareBusters“ neseniai apsilankė bendrovėje „Linewell“, kuri gamina maitinimo kabelius tokiems žinomiems prekių ženklams kaip ASUS. Kadangi daugelis maitinimo blokų gamintojų pereina prie naujos konstrukcijos maitinimo jungčių, „HardwareBusters“ komanda nusprendė nuvykti tiesiai prie šaltinio, kur atliekami šių kabelių bandymai.

Vizito metu buvo stebima, kaip „Linewell“ atlieka ilgesnės trukmės (daugiau nei 50 minučių) naujojo „12V-2×6“ kabelio bandymą. Jungties temperatūra neviršijo 46,5 °C. Tada kabelis tyčia buvo ne iki galo įkištas ir dar kartą išbandytas su tuo pačiu galios nustatymu. Nepaisant to, kad kabelis gavo didžiulę 55 A srovę ir sugebėjo nepertraukiamai tiekti daugiau kaip 640 W galios, termovizija parodė, kad kabelio temperatūra siekė tik kuklią 41 °C, t. y. toli gražu ne lydymosi tašką.

Svarbu pažymėti, kad šio naujojo kabelio konstrukcija iš esmės turėtų užkirsti kelią tokioms situacijoms. Idealiu atveju jutikliniai kaiščiai, atsakingi už bendravimą dėl didesnės galios naudojimo, turėtų apriboti 600+W galios tiekimą, kai jie nėra patikimai prijungti. Tačiau šio bandymo tikslas buvo parodyti, kad naujieji maitinimo kaiščiai yra ne tik labiau laidūs, bet ir mažiau linkę generuoti pernelyg didelį karštį.

Be to, verta paminėti, kad net ir pernelyg didelio lenkimo visomis kryptimis sąlygomis kabelio temperatūra išliko pastovi. Vis dėlto lieka neaišku, ar maitinimo šaltinių bendrovės peržiūrės savo rekomendacijas dėl lenkimo atstumo.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.