Paaiškėjo „Pixel 8“ ir „Pixel 8 Pro“ kainos JAV ir Didžiojoje Britanijoje, taip pat ir pagrindinės specifikacijos

Spalio 4 d. „Google“ pristato „Pixel 8“ duetą. Jau žinome, kaip telefonas atrodys, o pranešimuose teigiama, kad kaina žemyninėje Europoje bus padidinta. Internete taip pat pasirodė tariama telefono kaina Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, o viename iš gandų buvo pateiktos ir pagrindinės abiejų telefonų specifikacijos.

Telefono „Pixel 8“ kaina prasidės nuo 699 svarų sterlingų / 699 JAV dolerių ir turės 8 GB RAM. Teigiama, kad „Pixel 8 Pro“ su naujuoju LTPO OLED ekranu Jungtinėje Karalystėje kainuos 999 svarus sterlingų, o JAV – tik 899 JAV dolerius.

„Pixel 8“ yra akivaizdžiai šiek tiek patobulintas, palyginti su pirmtaku, išlaikant tas pačias kameras. Didžiausią pokytį greičiausiai lems „Tensor G3“ mikroschemų rinkinys, pasižymintis geresne galia. Taip pat pasikeis jutiklis, esantis už asmenukių kameros, ir tai abiejuose išmaniuosiuose telefonuose.

Į „Pixel 8 Pro“ bus įdiegta nauja 48 MP kamera, pakeisianti 12 MP jutiklį, buvusį „Pixel 7 Pro“; tačiau jis išliks ne „Pro“ modelyje. Šį kartą „Pro“ trečioji kamera atsidurs šalia kitų dviejų kamerų.

1 Komentaras

  1. BC00 parašė:

    Bent su kaina viskas dabar ok, o tai ankstesni leak’ai kalbėjo apie kainą gerokai virš 1k. O šiaip minor upgrade nusimato.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.