MSI išleidžia labai ribotą „GeForce RTX 4060 GAMING X NV Edition“ vaizdo plokštę

Šis naujas modelis yra dar viena RTX 4060 versija. Ši vaizdo plokštė priklauso naujai MSI riboto leidimo serijai, kuri ateityje apims ir kitus gaminius. Kiekvieną savaitę MSI pristatys naują produktą, kurį bus galima įsigyti per konkrečius mažmenininkus visame pasaulyje.

Atrodo, kad šį „GeForce RTX 4060 GAMING X NV Edition“ leidimą galima įsigyti tik tam tikrose Europos šalyse: Prancūzijoje, Nyderlanduose, Italijoje, Švedijoje ir Ukrainoje. „GeForce RTX 4060 GAMING X NV Edition“ pateikiama išskirtinėje juodos ir žalios spalvos pakuotėje, kuri papildo vaizdo plokštės dizainą. Joje yra dviejų ventiliatorių konfigūracija, pagrįsta MSI GAMING X dizainu, tačiau su žaliu gaubtu, atitinkančiu NVIDIA logotipo dizainą.

„GeForce RTX 4060 GAMING X NV Edition“ yra gaminama tik 6000 vienetų tiražu, panašu, kad ir kaina yra šiek tiek didesnė. Mažmeninės prekybos kaina – 410 eurų, tai yra 10 eurų brangiau nei originalus juodas „GAMING“ modelis.

2 Komentarai

  1. StrelokRTX parašė:

    Ukrainiečiai galės gaminti su užmaskuota GPU. Bet jeigu rimtai raudona-juoda MSI dizaino spalvos daug geriau atrodo, negu šita salota.

  2. BC00 parašė:

    Jei MSI norėjo grįžti prie firminės NVIDIA salotinės spalvos – tai kažkokia ne tokia spalva gavosi…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.