Naujos tvarkyklės nurodo krūva naujų nVidia vaizdo plokščių

Visai neseniai nVidia oficialiai pristatė WHQL sertifikatą turinčias bei 259.47 numeraciją turinčias tvarkykles ir mus pastarosios sudomino ne spartos prieaugiu ar kitomis ypatybės, tačiau tuo, kad atskleidžia krūva naujų GeForce 400 šeimos vaizdo posistemių.

Tvarkyklėse nurodoma, kad netrukus turėtų pasirodyti GeForce GTS 455, 450, 440, GeForce GT 430 ir GT 420 vaizdo plokštės skirtos staliniams kompiuteriams, kurios palaikys DirectX 11 API. Apie GTS 450 mes esame girdėję ir ankščiau bei galime pasakyti, kad šis vaizdo posistemis turės 192 CUDA branduolius, 128 bitų magistralę ir 783MHz branduolio bei 3,6GHz atminties dažnius. Apie kitus modelius informacijos nėra.

Kompanija pristatys ir šūsnį skirtų vaizdo posistemių nešiojamiesiems kompiuteriams, kurie taip pat palaikomi minėtų tvarkyklių. Mes kalbame apie GTX 470M ir GTX 460M, GT 445M, 435M, 425M, 420M bei GT 415M. Kiek ankščiau iš nešiojamųjų kompiuterių gamintojų girdėjome apie GTX 460M, tačiau šio modelio specifikacijos vis dar nėra atskleistos. Bet kokiu atveju, rugsėjį sužinosime daugiau.

7 Komentarai

 1. Augustazz parašė:

  Mldc SB.
  kaip visada Nvidia mane nustebina.Tiesiog ji nenorejo kurti atskiru tvarkykliu ir isleide jas bendrai.bet reikejo palaukti, kol butu ispirke esamas.Nes prasides nauajs bumas ir visi pirks naujesniais.Nors butu ydomi ju kaina.

 2. MODz parašė:

  Ir kaip galejo nustebint? Juk ir taip buvo aisku, kad nvidia neturi mid ir low end ploksciu naujos serijos jokiu ir laikui begant jos pasirodys.

 3. Augustazz parašė:

  seip jo 😉
  is geresniu ploksciu is kart eina labai geros bet ir kaina \"gera\"
  o ati turi ir low end,ir mid end.ir high end ploksciu \"adapteriu\"
  ir ekonomines klases ir kokios nori issirinksi 😉
  tad leis dar mobiliasias plokstes vaizdo ir staliniam ekonomines ;)O gal ir ydes ir hihg end y kolekcija.

 4. Dzimbo parašė:

  Gerai skamba: plokštės skirtos staliams kompiuteriams

 5. bronius parašė:

  O ka staliams kompu nereikia? 😀

 6. zhaltees parašė:

  Ot būtų juoko, jei vėl kokia 430 būtų pervadinta 240 😀

 7. Povilas parašė:

  zhaltees: 430 taigi nauja architektura, berods fermi GF108. tai pervadinimas kazin ar imanomas:)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.