„Netflix“ daugelyje regionų naikina pigiausią planą be reklamų

2022 m. „Netflix“ pristatė reklamos palaikomą planą, kuris kainuoja 7 USD / 6 CAD / 5 GBP / 6 EUR. Ir, kaip buvo paskelbta anksčiau šiais metais, transliuotojas panaikino savo planą „Basic“, kuris buvo pigiausias variantas be reklamos (10 USD per mėnesį).

Dabar „Netflix“ įgyvendina šį pakeitimą, nes keli žmonės „Reddit“ praneša, kad gavo pranešimus, jog jų „Basic“ planas baigiasi ir jie turi pasirinkti naują – pigesnį planą su reklamomis arba vieną iš dviejų kitų planų be reklamų – 15,50 USD FHD ir 23,00 USD 4K variantus. Paaiškėjo, kad reklamos palaikomas planas yra gana populiarus. Jis kol kas prieinamas ne visose rinkose, tačiau jau pasiekė 40 mln. abonentų skaičių.

Vienas dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, jei svarstote galimybę rinktis su reklamomis palaikomą planą, yra tas, kad kai kurios televizijos laidos ir filmai jame neprieinami (dėl licencijavimo apribojimų, teigia „Netflix“). Tačiau reklama nerodoma „Kids“ profiliuose, o „Netflix Games“ taip pat neturi reklamos.

Šiame puslapyje galite patikrinti, kokie planai prieinami jūsų šalyje ir kiek jie kainuoja (norėdami perjungti šalis, naudokite išskleidžiamąjį langelį).

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.