„Nintendo Switch 2“ pajėgumas gali būti panašus į „PlayStation 4“

Pasak „The Verge“ pranešimo, neseniai atskleistuose elektroniniuose laiškuose yra nemažai neaiškumų, todėl norintys gauti tikslios informacijos apie „Switch 2“ specifikacijas gali likti šiek tiek nusivylę. Vis dėlto šie laiškai neginčijamai patvirtina, kad „Activision“ iš anksto žinojo apie tokį įrenginį, taip patvirtindama, kad jis aktyviai kuriamas.

Dar svarbiau, kad šiuose elektroniniuose laiškuose esantys pridedami dokumentai atskleidžia „Switch 2“ galimybes. Teigiama, kad „Switch 2“ prilygsta PS4 ir „Xbox One“ konsolių našumui, todėl „Activision“ gali kurti sudėtingesnius žaidimus.

„Activision“ susitikimas su „Nintendo“ įvyko praėjusių metų gruodį, todėl verta paminėti, kad nuo to laiko specifikacijos ir našumo tikslai galėjo pasikeisti. Naujausi sklandantys gandai rodo, kad naujos kartos konsolė galbūt turės 1280 CUDA (NVIDIA) branduolių, sukurtų pagal „Ampere“ architektūrą. Tokia potenciali konfigūracija atveria įdomių galimybių, įskaitant galimybę užtikrinti didesnį našumą naudojant DLSS technologiją.

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.