„Threadripper PRO 7000“ serijos procesoriai turėtų būti išleidžiami šį rudenį

Underfox“ pasidalintose skaidrėse patvirtinama esminė informacija apie būsimą „Threadripper“ seriją „Storm Peak“ su „Zen 4“ architektūra. Jose pateikiama informacija apie išleidimo datą, našumo lūkesčius ir bent vieno modelio konfigūraciją. Nors „Underfox“ neatskleidė šių skaidrių šaltinio, jos atrodo pakankamai oficialios ir atitinka ankstesnius gandus.

Pirma, patvirtinta informacija nurodo rudens išleidimo datą, nors ir nesigilinant į konkrečias datas. Tiksliau, rudens sezonas Šiaurės pusrutulyje prasideda rugsėjo 22 d. Tai reiškia, kad jeigu įvyks išleidimas, jis bus labai greitai.

Kalbant apie našumą, skaidrėse minimas numatomas 20 % padidėjimas, palyginti su „Threadripper PRO 5000“ serija. Tačiau šiuose teiginiuose trūksta papildomų detalių, pavyzdžiui, konkrečių testų arba to, ar jie susiję su vieno branduolio, ar kelių gijų našumu. Nepaisant to, skaidrėje patvirtinama, kad ši serija palaikys iki 96 branduolių, o tai reiškia 50 % didesnį branduolių kiekį palyginti su „Threadripper PRO 5000“. Tai rodo, kad 20 % pagerėjimas greičiausiai susijęs su vieno branduolio „Zen 4“ našumu.

AMD „Threadripper PRO 7000“ serijai reikės naujo lizdo, nes visa platforma pereina prie kito paketo. Šis perėjimas leidžia AMD įdiegti naujas technologijas į „Threadripper“ seriją, įskaitant PCIe Gen 5 ir DDR5 atminties technologiją, kurių nebuvo „Zen 3“ pagrindu sukurtoje serijoje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.