Nintendo 3DS kainuos 250 dolerių, pasirodys kovą

Teigdami, jog Nintendo nešiojamieji žaidimų kompiuteriai yra populiarūs, mes juos labai nuvertintumėme. Iš tiesų jie yra okupavę net tris vietas iš pirmojo geriausiai parduotų kompiuterių penketuko, o Nintendo lenkia tik Sony ikona PlayStation 2.

Nintendo DS, ypač populiaraus nešiojamojo žaidimų kompiuterio, jau yra parduota net 135 milijonai, tačiau atrodo, kad ši nešiojamųjų žaidimų kompiuterių serija netrukus aplenks pirmoje vietoje besipuikuojantį įprastą žaidimų kompiuterį Sony PlayStation 2. Taip yra, todėl, kad Nintendo ruošia dar vieną, atnaujintą DS versiją – 3DS.

Nintendo 3DS buvo anonsuotas praėjusių metų E3 parodoje, o šį kartą kompanija pranešė apie paskutines nežinomas detales. Nešiojamasis žaidimų kompiuteris pasirodys Šiaurės Amerikoje jau kovo 27 dieną ir kainuos 250 JAV dolerių. Naujasis produktas įdomus tuo, jog siūlys 3D žaidimus, o jiems matyti nereikės specialių akinių.

Tiesa, ne viskas taip gražu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pranešama, kad Nintendo 3DS veikdamas 3D rėžimu su baterija teišgyvena 4-5 valandas, kai įprastas Nintendo DSi XL net iki 17 valandų. Ir tai nėra viskas. Įkrauti Nintendo 3DS jums dar prireiks trijų valandų, taigi įdomu, kaip į tai reaguos žaidėjai.

1 Komentaras

  1. ironvolf parašė:

    Tai gerai, bent akys gameriam pailses 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.