Nupirktas i9-13900K iš tiesų buvo i7-13700K

Neseniai „Reddit“ naudotojas Much_Designer_8417, iš „Amazon“ gavo tariamai naują „Core i9-13900K“, tačiau greitai pastebėjo, kad trūksta procesoriaus branduolių, o procesorius programinėje įrangoje identifikuojamas kaip „Core i7-13700K“. Pagrindinis skirtumas tarp šių procesorių yra branduolių skaičius – „Core i7“ variantas turi perpus mažiau E branduolių, jau nekalbant apie dažnio skirtumus. Naudotojas nedelsdamas nustatė branduolių trūkumą, patvirtindamas jį įvairiomis programinėmis priemonėmis, kurios visos rodė, kad CPUID atitinka pigesnį modelį.

Sukčiavimai su „Intel“ procesoriais apima įvairius metodus, kurių daugelis atliekami su karščio dangtelių machinacijomis. Pavyzdžiui lazeriu išdeginant netikro procesoriaus duomenis arba tiesiog sukeičiant karščio dangtelį. Šis konkretus atvejis būtent ir yra toks, ant i7-13700K buvo uždėtas i9-13900K karščio dangtelis. Atrodo, kad šią apgavystę greičiausiai surengė vienas asmuo, kuris tai laikė palyginti nebrangia priemone atnaujinti savo procesorių.

Įvykus tokiam atvejui, būtina dokumentuoti situaciją nuotraukomis, surinkti specifikacijas iš oficialių ir neoficialių priemonių ir nedelsiant susisiekti su mažmenininko, iš kurio buvo įsigytas procesorius, klientų aptarnavimo tarnyba.

5 Komentarai

  1. Raijmiss parašė:

    Bus jam Aleksoto turguje pirkti elektroniką

  2. Litraz parašė:

    Aš tai gavau tuščią dėžutę ryzen 7600x, bet grąžino pinigus net be foto ar video, kadangi svoris buvo 150gr., su cpu svertų daugiau, pirmą ir paskutinį kart pirkau iš amazon turgelio susigundęs starfield kodu, beje, koda gavau ir aktyvavau su tokiu pat cpu, pirktu Lt, ir dar 15 eur sutaupiau

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.