NVIDIA ir AMD dirba ties ARM architektūros procesoriais asmeniniams kompiuteriams

Susipažinę šaltiniai „Reuters“ pranešė, kad NVIDIA aktyviai dalyvauja kuriant ARM architektūra pagrįstus asmeninių kompiuterių procesorius. Tikimasi, kad šie būsimi NVIDIA procesoriai palaikys „Windows“ operacinę sistemą. Šis strateginis žingsnis procesorių srityje sutampa su „Microsoft“ pastangomis sustiprinti ARM architektūros palaikymą savo sistemose. Šis gandas pasirodė, kai „Qualcomm“ ruošiasi pristatyti asmeniniams kompiuteriams skirtą procesorių „Snapdragon X Elite“.

NVIDIA tyliai pradėjo kurti procesorius, kurie veiktų su „Microsoft“ „Windows“ operacinė sistema ir būtų naudojama „Arm Holdings“ technologija, „Reuters“ teigė du su šiuo klausimu susipažinę asmenys.

– „Reuters“, Stephen Nellis ir Max A. Cherney

Pranešime taip pat atskleidžiama, kad NVIDIA ne viena siekia naudoti ARM technologiją asmeniniams kompiuteriams. Jos pagrindinis konkurentas diskrečiųjų vaizdo plokščių rinkoje, AMD, taip pat ieško tokių sprendimų, kaip patvirtino kiti „Reuters“ cituojami šaltiniai. Apie tai anksčiau pranešė ir „SemiAccurate“.

Šiuo metu „Qualcomm“ turi išskirtines teises kurti ARM procesorius „Windows“ operacinei sistemai. Tačiau ši išimtinių teisių sutartis baigs galioti kitais metais, todėl galima paaiškinti padidėjusį NVIDIA ir AMD susidomėjimą šia sritimi.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.