„Samsung“ 2024 metais tikisi parduoti 20 mln. sulenkiamų telefonų

Pranešama, kad „Samsung“ planuoja didinti sulenkiamų telefonų pardavimų 2024 m. Remiantis Korėjos leidinio „The Elec“ pranešimu, „Samsung“ 2024 m. sieks didelių tikslų –  parduoti 20 mln. telefonų tarp kurių yra esami „Galaxy Z Fold5“, „Z Flip5“ ir kitais metais pasirodysiantys „Galaxy Z Fold6“ ir „Z Flip6“.

Pranešama, kad šiais metais „Samsung“ turėtų pristatyti 10 mln. sulenkiamų įrenginių – 3 mln. vienetų „Galaxy Z Fold“ ir „Z Flip“ ir 7 mln. dabartinių dviejų modelių. Anksčiau „Samsung“ buvo užsibrėžusi 2023 m. pristatyti 16 mln. vienetų.

Ataskaitoje aprašoma, kaip „Samsung“ užklupo „Huawei“ plonesni ir lengvesni sulenkiami įrenginiai – balandžio mėn. pristatytas „Mate X3“, o rugsėjo mėn. buvo išleistas „Mate X5“. „Huawei“ tobulina sulenkiamų telefonų dizainą, nors ir susiduria su didžiuliais apribojimais, kuriuos lėmė JAV bendrovei taikomos sankcijos.

Nepaisant to, kad „Samsung“ turi prieigą prie daugiau technologijų, yra įstrigusi ties labai kritikuojamu dizainu su pastebima raukšle ir nepatogia aukšta ekrano apsauga. Pranešime toliau teigiama, kad 2024 m. „Samsung“ pristatys didelį „Galaxy Z Fold6“ dizaino pakeitimą, bet kol kas ši naujovė nedetalizuojama.

6 Komentarai

 1. Raijmiss parašė:

  Lašas jūroje o ir konkurentai lipa ant kulnų. nekokia padėtis jų. Jeigu nebus Fold6 žvėris tai galės ir su tais milijonais atsisveikinti

 2. Diaxminde parašė:

  Kokia jų bus kaina? 300e? 😀 Kas be kas, bet telefonas ar automobilis man ne prestižinė prekė.

 3. Tinkinimas parašė:

  Kaina labai daug reiškia. Telefonas man irgi nėra prestižo reikalas. Norėčiau sulenkiamo, bet mokėti ~1500 €, tai atsiprašau. Aš perku telefonus už ~350 – 400 €. Tiks ir nesulenkiamas 🙂

 4. newdiamond parašė:

  Zmona naudoja flip 4. Geras dalykas, nes gali kompatikskai nesiotis ne plyta (fold negalioja), bet….atsoka ekrano plevele per sulenkima….
  pakeite ekrana visa 😀 po menesio vel tas pats….

  Taigi neisdirbta technologija….bet stumia kad atsipirktu islaidos kurimui…..

 5. Fostil parašė:

  Flip su plevelem tikrai liudnoka situacija. Per daug kartų atlenkinėti reikia, tai ekrano plėvelė neatlaiko.
  Fold visai kita situacija ir tikrai daug patvaresnis daiktas. Pats naudoju foldą ir grįžti prie įprasto telefono nebenoriu. Visiems gal tokio ir nereikia, bet jei yra poreikis ir žadi išnaudoti visą ekraną, tai tikrai patogiau nei tie 6″ iphonai…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.