„nVidia“ išleidžia didelį tvarkyklių atnaujinimą – „GeForce Gamescom Game Ready 436.02 WHQL“

„Gamescom“ parodos metu „nVidia“ pranešė apie didelį tvarkyklių atnaujinimą. Naujos tvarkyklės net tik siūlo spartos pagerinimą įvairiuose žaidimuose, bet turi ir įvairių naujų funkcijų.

Teigiama, kad naujos „GeForce Gamescom Game Ready 436.02 WHQL“ tvarkyklės suteiks iki 23 % daugiau spartos, bet lentelėje matome tik RTX vaizdo plokštes. Tikėtina, kad pagerinimai senesnių vaizdo plokščių neliečia, bet geriausia būtų sulaukti nepriklausomų testų. Naujų tvarkyklių sparta lyginama su 431.60 tvarkyklių leidimu.

„nVidia“ su „GeForce Gamescom Game Ready 436.02 WHQL“ tvarkyklėmis dar siūlo „Ultra-Low latency“ (liet. labai žemo atsako) režimus. Nauji nustatymai leis sumažinti žaidimo atsaką iki 33 %. Visa tai atliekama seniai žinomu būdu. Įprastai žaidimų varikliai sudaro 1-3 kadrų eilę grafikos procesoriui, o tai prideda papildomo atsako laiko. Su „Low Latency“ nustatymais bus galima pasirinkti, kad eilėje visada būtų tik vienas kadras, arba su „Ultra“ režimu padaryti taip, kad kadrų eilės iš viso nebūtų. Iš tiesų, „GeForce“ tvarkyklės jau 10 metų leidžia pasirinkti maksimalų kadrų kiekį eilėje. Nustatymą bus galima individualiai parinkti kiekvienam žaidimui.

Dar viena naujovė yra vaizdo aštrinimas labai senuose retro žaidimuose. Kai tokie žaidimai žaidžiami didelės raiškos ekrane jie atrodo labai prastai, bet su nauju aštrinimu viskas pasikeis. Ši funkcija veiks tik su GTX 16 serijos ir RTX vaizdo plokštėmis.

Su „GeForce Gamescom Game Ready 436.02 WHQL“ tvarkyklėmis taip pat galėsime pasitelkti vaizdo aštrinimą šiuolaikiniuose žaidimuose, kurie naudoja DX9, DX10, DX12 ar „Vulkan“ API. Šis naujas „Freestyle“ filtras spartą paveiks per pus mažiau nei senesnis tokio tipo filtras.

 

„GeForce Gamescom Game Ready 436.02 WHQL“ tvarkyklės

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.