NVIDIA neruošia jokių atnaujinimų mobiliame segmente, RTX 40 serija liks tokia, kokia yra

XMG tinklaraščio įraše teigiama, kad bendrovė artimiausiu metu nenumato jokių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių portfelio pokyčių. Kaip teigiama įraše, nesitikima, kad pirmąjį ketvirtį nešiojamų kompiuterių asortimente atsiras kokių nors SUPER variantų. Vidutinės trukmės laikotarpiu nesitikima, kad dabartinė NVIDIA RTX 40 serija nešiojamųjų kompiuterių segmente bus papildyta naujais modeliai, kurią šiuo metu sudaro 5 modeliai ir daugybė TGP variantų.

Nešiojamųjų kompiuterių su naujomis NVIDIA vaizdo plokštėmis artimiausiu metu neplanuojama

Nei XMG, nei SCHENKER neplanuoja pirmąjį ketvirtį pristatyti nešiojamųjų kompiuterių su kitais nei šiuo metu žinomais ir prieinamais NVIDIA grafikos procesoriais; neplanuojami net nedideli atnaujinimai, pavyzdžiui, padidinta VRAM atmintis. „Ada Lovelace“ architektūra pagrįsti grafikos lustai gali išlikti naujausiais NVIDIA pasiūlymais net ir vidutinės trukmės laikotarpiu.

Stacionariųjų kompiuterių sektoriuje jau spėliojama apie galimus „SUPER“ arba „Ti“ modelius, o nešiojamųjų kompiuterių grafikos procesorių gandų malūnas išlieka palyginti tylus.

– XMG

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.